RDR2 kaçıncı saatten sonra sarıyor?

İlk bölüm aşırı sıkıcı gelmişti bana da. Hatta GTA 5'deki oyun motorundan sonra rdr2'nin oyun motoruna iyice kıl oldum ama yine de arada girip oynadım
sonra kar kış bitip de bahar gelince, yeni kasabaya taşınınca sarmaya başladı şimdilerde 4.bölümdeyim, oyun motorundan gıcık almama rağmen yine de her dakika yeniden oynamak istiyorum

Beni ilk andan vurmuştu. Clemens Point'e gelince daha da vurmuştu. Bilmiyorum, Horseshoe Overlook'u sevemedim bir türlü. Neyse, lafı daha da uzatmassak Chapter 3'e geçince banko sarar. Garantisi benim. Özellikle bölümün son görevi şimdiye kadar oynayacağın en iyi görevlerden biri olacak. Yine garantisi benim. Sakın merak edip göreve bakma ama tadı kaçmasın.

Beni ilk andan vurmuştu. Clemens Point'e gelince daha da vurmuştu. Bilmiyorum, Horseshoe Overlook'u sevemedim bir türlü. Neyse, lafı daha da uzatmassak Chapter 3'e geçince banko sarar. Garantisi benim. Özellikle bölümün son görevi şimdiye kadar oynayacağın en iyi görevlerden biri olacak. Yine garantisi benim. Sakın merak edip göreve bakma ama tadı kaçmasın.
Asla spoiler almam kendim tadına vara vara oynarım. Ben karlı bölüm Chapter 1'de olmama rağmen kalpten vuruldum diyebilirim. O göreve gelmek için sabırsızlanıyorum. Tahmini kaç saat sürer Chapter 3'e geçmek.

Tahmini kaç saat sürer Chapter 3'e geçmek.
İnternetten ortalama ana hikâye süresi kadar süren bir walkthrough videosu buldum. Adam 15. saatlerde geçmiş. Aşağı yukarı 15-20 saat diyebiliriz herhalde. Oyunu oynarken nerde ne kadar süre geçirdiğime baksaydım daha iyi yardım edebilirdim.

Ultimate Edition'daki fark nedir acaba?
- Standart versiyon, oyunun ham halidir. Online için 25 altın bar hediyesi var.
- Special versiyon, Hikaye modunda bir takım görev ve hediyeler içeriyor ama işleyişe bir etkisi bulunmuyor. Online için 25 altın bar hediyesi var.
- Ultimate versiyon, Special versiyon ile aynı içeriklere sahip. Ek olarak Online için kıyafet, silah, at veriliyor. Bunlar aşırı derecede fark yaratan ekipmanlar değiller fakat başlangıç için avantaj katabilirler. Online için 25 altın bar hediyesi var.

Kesinlikle katılıyorum oyunda hızli seyahat sistemi bile kullanışsız. Oyunun sadece açık dünyası güzel. Oynanış olarak tek yaptığınız şey sarı noktaya gidip adamları vurmak. O da keyifli değil. Atın çıkardığı ses bir noktadan sonra çekilmez hale geliyor. Rockstar oyunlarının hepsi bu şekilde bir yapıya sahip. Sadece açık dünyası güzel onun haricinde oynanabilirlik çom vasat. Bende rdr 2 yi zoraki bitirmiştim.

Geri
Yukarı