RDR2 kaplama yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

UmutPerk

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz DDR4 Ram CMK8GX4M1D3000C16
Ekran kartı
Galax RTX2060 Super Gamer 8GB (1-Click OC) 256Bit
Anakart
MSI B350M GAMING PRO Amd B350 Soket AM4 DDR4 3200(
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600X 3,8GHz 35MB Cache Soket AM4 İşle
Arkadaşlar merhaba. RDR2'de kaplama sorunu yaşıyorum ve inanılmaz canımı sıkıyor bu durum. Oyun M.2 SSD'ye (Kioxia Exceria, lRC20Z001tg8, 1TB, 2100/1700, NVMe PCI-e M.2, SSD) kurulu, daha önce M.2 SSD yokken de hard diske kurmuştum ancak o zaman da böyleydi M.2 SSD'ye kurunca bir şey değişmedi.
Sistemim, oyun için görüntüler ve ayarlar şu şekilde:

Screenshot_7.pngScreenshot_8.pngScreenshot_1.pngScreenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.pngScreenshot_6.png

Oyun bozuk diyorum dalga geçiyorlar :D portlanmasında bir sorun var bu oyunun 4K ya göre portlamışlar PC'ye bu da az da olsa bazılarında bulanık texturelar gibi sorunlar çıkarıyor. Bendede uzak mesefadeki görüntüler çok kötü mesela seninkinin tam tersi.
İnsanlar yine bazı şeyler yaparak çözmüşler. Hepsini denedim yine olmuyor gelip beni buluyor gerçekten.

İnsanlar yine bazı şeyler yaparak çözmüşler. Hepsini denedim yine olmuyor gelip beni buluyor gerçekten.
Bendede öyle tüm çözüm videolarını izledim çözülmedi. Birde rockstar fanboyları sıkıntı sende rockstarın oyununu bozmuşsun falan diyor :D Bu arada bir çözüm var bende işe yaradı eğer sistemin iyi ise nvidia ayarlarlarından DSR ile monitörün 1080p ise 2k ya , 2k ise 4k ya al düzelecektir sorun yüksek ihtimalle. Şimdi baktım sistemine 2060 super 2k oynatırmı bilmiyorum ama 2k alıp diğer ayarları düşür bakayım düzelecekmi.

Yeni konular

Geri
Yukarı