Çözüldü RDR2 Kayıt dosyasına dönemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Çıldırmak üzereyim. Yanlışlıkla %49'luk saveime girdim ve daha sonra bir baktım ben silmememe rağmen otomatik olarak %51'lik Save'im gitmiş ne yapmam gerek? 2 saat harcadım sırf o görevleri yapabilmek için.

Çözüm
:( Yardımcı olurum da pek mutlu olmayacaksınız yardımım sonucunda.

Belli ki görevleri yapınca save almamışsınız ve sadece oto save alınmış. Siz %49'luk save dosyasına girince ise otomatik kayıt %51'lik olanı silip %49'u kaydetmiş. Silinmemesi için el ile kayıt etmeniz gerekirdi. Maalesef, aynı görevleri tekrar yapmalısınız :(

Belli ki görevleri yapınca save almamışsınız ve sadece oto save alınmış. Siz %49'luk save dosyasına girince ise otomatik kayıt %51'lik olanı silip %49'u kaydetmiş. Silinmemesi için el ile kayıt etmeniz gerekirdi. Maalesef, aynı görevleri tekrar yapmalısınız :(

Çözüm

Evet maalesef aynı görevleri yapmak zorunda kaldım 2 saat civarı uğraştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı