RDR2 Kötü Görüntü problemi

rmelihr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar RDR2 Online oynuyordum oyundayken grafik ayarlarını bir değiştireyim dedim. Her şeyi fulledim ve okeye bastım oyunda okey ekranı geldi br okeyledim. Görüntü anladık olarak bozuldu, üstte yeşil pixellenmeler oldu 2 3 saniye sonra düzeldi. Ekran kartım RTX2070 Super OC. Başka bir oyunda hiç böyle bir sorun yaşamadım. Monitör DP ile bağlı 165Hz. Neden böyle bir şey olmuş olabilir? Sanki ekran kartı bozulmuş gibi bir ekran.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik ayarlarını değiştirirken çözünürlüğü monitörün desteklemediği bir çözünürlüğe almış olabilir misiniz?

Ekran kartı monitör veya anakart işlemci ile de uyumsuz olmuş olabilir.
Yaklaşık 1.5 senedir bu sistemi kullanıyorum böyle bir sorun yaşamadım ama
Grafik ayarlarını değiştirirken çözünürlüğü monitörün desteklemediği bir çözünürlüğe almış olabilir misiniz?
Kendi otomatik olarak 1024 safe moda çekti zaten o andan sonra

Oyuna tekrar açtığınızda oyun içinde ayarlardan grafik ayarlarıyla oynamayın.Oyuna başlamdan önce grafik ayarlarına dönüp varsayılanları ayarlara geri dön seçeneğine tıklayın.Oyuna başlayın.Oyunun en başında grafik ayarlarını yapın bir daha dokunmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı