Sürprizbozan RDR2 kumarbaz 2 görevi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

toprakcinar

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400f 2.90@ - GTX 40600 -16 GB RAM - Powerboost Stallion 700 W Bronze 80+ - 1 TB HDD - 240 SSD
Kafayı yememe ramak kaldı. Diğer bütün görevleri bitirdim şu lanet kumar görevlerini yapamıyorum(daha 2 deyim bir de). Hayatımda ne blackjack, poker vs bilmiyorum. Bu işin kolay bir yolu yok mu Allah için yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafayı yememe ramak kaldı. Diğer bütün görevleri bitirdim şu lanet kumar görevlerini yapamıyorum(daha 2 deyim bir de). Hayatımda ne blackjack, poker vs bilmiyorum. Bu işin kolay bir yolu yok mu Allah için yardımcı olun.

Arkada bizim adamlardan birisi vardı yanlış hatırlamıyorsam hosea olması lazım. Ona bakman yeterli o sana çık dediğinde kafa sallıyor. Çekil dediğinde bir şeyler yapıyor. Tam hatırlamıyorum önceden bitirdim. Eğer gemideki kumardan bahsediyorsan böyle.

Kurpiyer masaya 3 kart açtığı zaman elindeki kartla karşılaştır. Aynı sayılar açıldıysa veya senin elindekilerin devamı açıldıysa devam et. (Elinde 3-4 var mesela 1-2 veya 5-6-7 gibi). A J Q K kartlar büyük. Elinde 2 As varsa kesin oyna mesela.

Arkada bizim adamlardan birisi vardı yanlış hatırlamıyorsam hosea olması lazım. Ona bakman yeterli o sana çık dediğinde kafa sallıyor. Çekil dediğinde bir şeyler yapıyor. Tam hatırlamıyorum önceden bitirdim. Eğer gemideki kumardan bahsediyorsan böyle.

Düzelteyim o Strauss olacaktı sanırsam. Ben o görevde 1 kez gör yaptım sonra paramın hepsini değil ama büyük bir kısmını arttırma olarak yaptım. Strauss arkadan hareketler yapıyordu ona bakarak da yapabilirsin. Bu arada sanırım o görevin öncesinde Strauss'u kamptan kovmuşsan arkada Hosea oluyor, kovmamışsan Strauss oluyor olabilir.

hocam john layım

Yeni konular

Geri
Yukarı