RDR2 mi Detroit: Become human mı?

GTA oynadıysanız RDR 2, GTA'nın Kovboylu ve biraz daha kaliteli hali. ( GTA V'e göre. )

Hikayeye yön vereyim, hikayesi güzel olsun. Gelecek teması kovboy temasından daha çekici diyorsanız Detroit: Becoma Human.

Hocam bu argumanını neyle destekliceksin merak ettim 😂 yoksa linç geliyor benden.

Ben beğenmedim Witcher 3 gibi Witcher 3 bence görüp görebiliceğin en sıradan canavar öldürme oyunu RDR2'nin hikayesini anlamadım GTA serisi ve eski RDR'lerle karşılaştırırsak en kötüsü.
Hocam bu argumanını neyle destekliceksin merak ettim 😂 yoksa linç geliyor benden.

Öyle bir mesaj geliyor ki herhalde bu oyunu dünyada bir tek ben beğenmedim.

Ben beğenmedim Witcher 3 gibi Witcher 3 bence görüp görebiliceğin en sıradan canavar öldürme oyunu RDR2'nin hikayesini anlamadım GTA serisi ve eski RDR'lerle karşılaştırırsak en kötüsü.

Öyle bir mesaj geliyor ki herhalde bu oyunu dünyada bir tek ben beğenmedim.

Hocam sevmiyebilirsiniz de hikayeyi anlamadım demek komik oldu. İngilizceniz yetmediği için anlamamış olabilirsiniz çünkü hikaye akışı gayet basit ve güzeldi. Bitirdiniz mi bilmiyorum ama ben ölen atıma bile duygulandığım başka bir oyun hatırlamıyorum. Witcher'la karşılaştırmaya gerek bile yok bu arada teknik olarak yakınına yaklaşamaz. Benim sizden anladığım GTA 5 gibi casual oynanış ve hikaye seviyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Detroit yaklaşık 13 saatlik bir deneyim vadederken Rdr2 yaklaşık 70 saatlik bir deneyim vadediyor. Bütçen kısıtlıysa ve uzun süre bir oyunu oynaman gerekiyorsa Rdr2 almanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı