RDR2 Online nasıldır?

Lotusep

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi forumlar herkese. Arkadaşımla beraber RDR 2 almak istiyoruz fakat Online oynayacağız. Online deneyim etmiş bu konuda fikri olan arkadaşlar bu konu hakkında fikirlerini belirtirse sevinirim. 2 kişi eğlenerek oynayabilir miyiz?

Merhaba iyi forumlar herkese. Arkadaşımla beraber RDR 2 almak istiyoruz fakat Online oynayacağız. Online deneyim etmiş bu konuda fikri olan arkadaşlar bu konu hakkında fikirlerini belirtirse sevinirim. 2 kişi eğlenerek oynayabilir miyiz?
Online için alıcaksan şimdi alma yakında tek online gelicek daha ucuz olucak.

Moonshiner,Naturalist,Trader,Bounty Hunter gibi meslekler var bunların görevlerini yapıp gelişiyorsun. Sonra hızlı oyunlar var. Sırf çayırlarda at sürmek için bile oynanır.

Kesinlikle tavsiye ederim hele arkadaşın varsa yapacaklarının sınırı yok diyebilirim.

Bir kere girdim, bir daha öyle bir hataya düşmem. Işınlanan at yapmışlar, hayatımda bu kadar laglı sunucu görmedim ben. Metin2 sunucuları 2-3 kat daha hızlıdır kesinlikle.

Yakın zamanda bitirdim. Online'da oynadım Online'ı gerçekten dolu oynanabilir oynamanızı tavsiye ederim.

Bir kere girdim, bir daha öyle bir hataya düşmem. Işınlanan at yapmışlar, hayatımda bu kadar laglı sunucu görmedim ben. Metin 2 sunucuları 2-3 kat daha hızlıdır kesinlikle.

Bu genel olarak Rockstar sunucularından kaynaklı. GTA Online'da da aynı durumlar var. Durduk yere beni serverdan atıyor veya evime gireceğim zaman oyun donuyor ve hiçbir şey olmuyor. Rockstar oyunları çok güzel yapıyor ama serverlar gerçekten leş.

Yakın zamanda sadece Online versiyonu 5 dolardan çıkış yapacak. Bu da 25 TL civarı gibi bir para olacak. Sonradan fiyatı artacak 20 dolara. Ben de almayı düşünüyorum. Bilgisayarım kötü ama dursun bir kenarda. Belki bir gün oynarım 😣

Yeni konular

Geri
Yukarı