RDR2 onur sistemi saçmalığı

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Bu sistemi bence yapamamışlar. Önüme gelen adama yardım ediyorum, bağış yapıyorum yan tarafta + olarak görünse bile bara etki etmiyor. Bara etki etmesi için kampa 3000 dolar bağış yaptım anca öyle biraz + olarak etki etti. Fakat gel gelelim bir tane kötülük yap o bar direkt %40 civarlarına geriliyor.

Madem bu sistemin dengesini kuramayacaktınız hiç yapmasaydınız.

Katılmıyorum gerçek hayatta da bir insanın güvenini kazanmak zordur fakat güveni kaybetmek çok kolaydır. Arttırmak istersen şehirlerde insanlarla greet yap balık tut bırak.
Tacize uğrarken kurtarmak mı dersin, bacaksız adama bağış mı dersin, esir tutulmuş çocuğu kurtarmak mı dersin. Ben daha ne yapayım?

@Cenkyılmaz56 Hocam çok doğru demiş. Oyun gerçekten aşırı gerçekçi olduğundan dolayı bence gayet mantıklı ve tatlı olmuş.
Onun cevabını yukarı kısımda verdim hocam. Gerçekçi yapmak isteyip suyunu sıkmışlar.
Onlar az verenler asıllar ana görevlerde iyi seçenekler seçmek oradan asıl iyilik geliyor zaten.
Bu da yanlış. Az önce bir ana görev yaptım. Ya adamın boğazını kesecektim ya da iyi niyet kullanıp salacaktım. Saldım yan tarafta + işareti bile çıkmadı, barın artmasını bırak.

Onların az vermesi gerçekçilikten uzak bu arada. Onların çok vermesi gerekiyor. Bir insanı tacizden kurtarmak gerçek hayatta önemsiz bir şey değil.

Üstelik bunun bir de yapabileceğiniz hareketleri genel anlamda kısıtlaması sıkıyor, oyun içerisinde adam dövmek çok zevkli ama onurum düşecek diye dövmüyorum, dövemiyorum. Olmasaydı da olurmuş bir özellik bence :D
Ben oyunu %100 bitirdikten sonra aldım elime molotof önüme gelene salladım. Adamı bağlayıp kamp ateşinde yakmıştım aşırı zevk vericiydi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı