RDR2 onur sistemi saçmalığı

@Lintos cidden mi ya? Bende baya kolay artıyordu, evet onur seviyesi yükseltmek düşürmekten zor ama ana görevlerde bayağı bir artırıyor.
Hocam para kalmadı bağış yapamıyorum. Bağışsız bir şekilde elimden geldiğince her şeye yardım ediyorum, atılıyorum ama yan tarafta sadece + oluyor. O bara etki etmiyor.

Hocam kamptaki işler de çok veriyor bir de.
Kamptaki bazı görevlere göz atmıştım. Lenny ile beraber soygun yapmak gibi. Onu deneyeceğim. Hatta sanırım yardıma dair bir başarım kazandım.

1611325759554.png

Bence biraz da oyun süresini uzatmak için de zor olmuş olabilir. Ben o kadar uğraştıktan sonra yanlışlıkla birini vurduğumda birden tüm emeğimin gitmesi çok sinirlendirip üzmüştü beni. Bence en kolay onur kasma yolu balık tutup bırakmak. Ben öyle artırmıştım.

Kamptaki işleri yapın. Odun kesmek, çuvalları Pearson'ın yanına taşımak, atlara saman taşımak gibi. Hayvan avlayıp onları Pearson'a getirin. Kampın çadırlarını yükseltin.

Parayı nasıl bitirdiniz bu arada?

Hocam para kalmadı bağış yapamıyorum. Bağışsız bir şekilde elimden geldiğince her şeye yardım ediyorum, atılıyorum ama yan tarafta sadece + oluyor. O bara etki etmiyor.
Hocam çok ilginç ben kampa 1 kere bile bağış yapmadım ilk oynadığımda (hatta kamp'ın yemek stokları falan kırmızıydı :D) sadece günlük işleri falan yapıyordum, diğer insanlara yardım falan ediyordum bar full'dü bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı