Rehber RDR2 Puredark FSR3 modu nasıl kurulur? (HUD fix)

Merhaba mod ile çakışmayan Türkçe yama öneriniz var mı?

Merhaba. Maalesef Drive üzerinden engellendiği için kendi kullandığım mod + yama dosyamı gönderemiyorum. Ama genel olarak çakışmayacaktır diye düşünüyorum.

Makine çevirininkini denedim onda da sorun yaşadım başka bir öneriniz varsa çok iyi olur.

Oyunu en son bu rehberi hazırladığımda oynuyordum. Önerebileceğim yama yok.

Benim neden böyle oldu yav.
Ekran görüntüsü 2024-04-03 180515.png
Ekran görüntüsü 2024-04-03 182415.png
Ekran görüntüsü 2024-04-04 053259.png

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-03 191507.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-03 191507.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 3
Geçenlerde RDR2'yi tekrar oynamak için indirip modu kurdum. Durum bende de aynı. Oyun güncellenmişse mod eskidiği için böyle yapıyordur.

Diğer FSR modlarını falan da denedim hiçbiri olmadı bıktım artık yedek dosya atıp değiştirmekten vazgeçtim uğraşmaktan 😏

@Niksi hocam bakar mısınız ben şimdi kuracağımda RX 570 4 GB ekran kartına olur mu? Bir de HUD problemi çözüldü mü?

Olur sorun olmadan oynayabilirsiniz ama yukarıdaki arkadaş gibi hata yaşayabilirsiniz. Aynı şekilde bende de görüntüler bozuluyordu. Şu an oyunu oynamadığım için güncel sürüm elimde yok kendiniz bulmanız gerekecek. HUD sorunu zaten çözülmüştü.

Olur sorun olmadan oynayabilirsiniz ama yukarıdaki arkadaş gibi hata yaşayabilirsiniz. Aynı şekilde bende de görüntüler bozuluyordu. Şu an oyunu oynamadığım için güncel sürüm elimde yok kendiniz bulmanız gerekecek. HUD sorunu zaten çözülmüştü.

Bulamadım zaten 2 gündür arayış içinedyim hep farklı şeyler var hangisi doğru bilemiyorum.

Hocam siz bakıp bir tane video önerirmisiniz bana.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı