RDR2 Saint Dennis'te FPS 10'a düşüyor

Ezio21

Decipat
Daha fazla  
Meslek
Diş hekimi
Herkese selam, hikayede Saint Dennis'e geldim grafikler yüksek ayarda ve 60 FPS civarı alıyorum ama Saint Dennis'teyken anlık 10 FPS kadar düşerek takılmaya sebep oluyor. Araştırdım biraz ama bir çözüm bulamadım, yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, hikayede Saint Dennis'e geldim grafikler yüksek ayarda ve 60 FPS civarı alıyorum ama Saint Dennis'teyken anlık 10 FPS kadar düşerek takılmaya sebep oluyor. Araştırdım biraz ama bir çözüm bulamadım, yardım edebilir misiniz?
Sisteme göre olabilir, yani Saint Dennis gibi bir şehire gidince elbet FPS düşer.

Saint denis rdr 2'deki en büyük şehirdi yanlış hatırlamıyorsam. Orada çok fazla yüklenmesi gereken içerik olduğundan ekran kartı da haliyle zorlanacaktır.

Sisteme göre olabilir, yani Saint Dennis gibi bir şehire gidince elbet FPS düşer.
Hocam sorun o değil FPS hala Aşağı yukarı 60 ama anlık takılma oluyor köşeleri falan dönerken biraz baktım baya kişi bu sorunu yaşamış.

Sistem bilgisi verin...

Grafikler kısmından ışık ile alakalı her şeyi kapatın.
Hocam FPS arttırır ama takılma sorununu giderir mi ?

Hocam sorun o değil FPS hala Aşağı yukarı 60 ama anlık takılma oluyor köşeleri falan dönerken biraz baktım baya kişi bu sorunu yaşamış.

Hocam FPS arttırır ama takılma sorununu giderir mi ?

Kesinlikle. Işıklar ile işin yok zaten. Su ayarını da düşürebilirsin biraz görüntüyü çok etkilemiyorlar.

Anlık düşüyor ise oyun içi ayarlar ile alakası var mıdır bilmem.

Orada daha çok yük biniyor sisteme ve FPS düşüşü normal oluyor. Oyunda ışık ayarları saçma performans düşürüyor ve çok bir işe yaramıyor. Konu sahibi o ayarları kısınca ortalama FPS değeri 70-80'e çıksa o bölgede bile en az 60 FPS civarında rahatça oynayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı