Sürprizbozan RDR2 sonunda ne tercih ettiniz?

• Konuyu başlatan RLG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 865
Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RLG

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Arthur'un öldüğü bölüme geldim ve Micah tarafından vuruldu daha sonra baktığımda başka bir son daha gördüm iyilik seviyesiyle bağlantılıymis benim de ortalara yakındı John'a yardım edince artıyor ama yetmemiş Geyik yerine Kurt oldu. Bende simdi düşünüyorum bir önceki görev kaydına dönüp Arthur un diğer sonunu mu oynasam diye Arthur'a böyle mi veda etsem diyorum. Bir yandan da Micah'a yapacaklarimi düşününce kurt sonu daha mi motive edici oldu, kararsızım ilk haliyle yaşandığı gibi mi kalsın yoksa diğer son daha mi iyi diye düşünüyorum. Bir de oyunun ilerleyen kısımlarını da Arthur'un iyilik seviyesi etkiliyor mu onu da bilmiyorum. Sizin düşünceniz nedir, hangisini tercih etmiştiniz?

@RLG Bahsettiğiniz son onurlu son. Görevin sadece sonunu ufacık değiştiriyor. Onursuzsan Micah kafana sıkıyor, sizin bitirdiğiniz gibi. Onurlu olsaydınız, yine kavga edeceklerdi aynı şekilde. Sadece son kısımda Micah kafanıza sıkmayacaktı, arkasını dönüp gidecekti. Siz de manzarayı seyredip ölecektiniz.

Ben John'a yardım ederek ve onurlu olarak bitirdim.

Arkadaşlar merhaba Arthur'un öldüğü bölüme geldim ve Micah tarafından vuruldu daha sonra baktığımda başka bir son daha gördüm iyilik seviyesiyle bağlantılıymis benim de ortalara yakındı John'a yardım edince artıyor ama yetmemiş geyik yerine kurt oldu. Bende simdi düşünüyorum bir önceki görev kaydına dönüp arthur un diğer sonunu mu oynasam diye Arthur'a böyle mi veda etsem diyorum. Bir yandan da Micah'a yapacaklarimi düşününce kurt sonu daha mi motive edici oldu, kararsızım ilk haliyle yaşandığı gibi mi kalsın yoksa diğer son daha mi iyi diye düşünüyorum. Bir de oyunun ilerleyen kısımlarını da Arthur'un iyilik seviyesi etkiliyor mu onu da bilmiyorum. Sizin düşünceniz nedir, hangisini tercih etmiştiniz?

Ben iyi sonu seçmiştim Micah gibi birinin arthuru kafasından sıkarak öldürmesini istemediğim için.

Allah`ım sen büyüksün. En sevdiğim yayıncılar RDR2`yi oynuyor bu yüzden yayınlarını izleyemiyorum çoğu kişinin. Bu oyunu o kadar oynamak istiyorum ki tek bildiğim ilk yorumdaki arthur mudur nedir onun hastalanması gibi bir şey dedi. Allah spoiler yememeyi nasip etsin bana. 4-5 ay sonraya kadar spoiler yemeyim sonra sabah akşam oynicam bu oyunu, size iyi spoiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı