Sürprizbozan RDR2 sonunu unutamıyorum

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Selamünaleyküm, bugün maalesef Arthur'un ölümü izledim. Unutamıyorum, üzülüyorum siz de böyle oldu mu? Ne yapabilirim? Her hatırladığımda üzülüyorum.

Ve ben de şöyle bir huy var, oyunda karakter öldüyse, ölmüş demektir. Eski save açarsam bir anlamı kalmaz.

Aleykümselam aynısını ben de yaşadım 1-2 hafta başka oyun oynamadım sana öyle söyleyim. Giden gitti yapacak bir şey yok.
Usta ne zaman aklıma gelse üzülüyorum, ne yapıcağım bilmiyorum, her an düşünüyorum, unutamıyorum.

Elbette bir çok insan benzer duyguları yaşadı. Yayıncıların son bölümü oynarken çekilmiş videolarını izleyebilirsin. Çok güzel bir macera ve hikayeydi. Ben de senin gibi tekrardan oynayamadım.

Normaldir. Arthur neredeyse hepimizin gönlünde taht kurdu. Boş adam değildi, bu etkileri bırakması çok normal. Oyun karakteri için ağlanır mı diyebilirsiniz. Gözüm dolmuştu :)
Ben de maalesef gözlerim doldu, böyle bir adamı öldürmek kimin fikriydi...

Elbette bir çok insan benzer duyguları yaşadı. Yayıncıların son bölümü oynarken çekilmiş videolarını izleyebilirsin. Çok güzel bir macera ve hikayeydi. Ben de senin gibi tekrardan oynayamadım.
Hocam sarmaz beni videolar, ne yapsam unutamıyorum, teşekkürler, ben de oynayamayacağım herhalde.

Ölen terketti dünyayı. Ben 2 ay boyunca falan hiçbir hikaye oyunundan zevk almadım bitirince.
Hocam ben oynayabilir miyim, bilmiyorum.

Geri
Yukarı