Sevgilimi unutamıyorum

Evet arkadaşlar 1 ay önce ayrıldık ve içimde sanki bir boşluk var gibi. Yaşama amacım kalmamış gibi. Derslerde ses açmıyorum. Kamera açmıyorum. Uyanırken ağlıyorum. Yatarken ağlıyorum ama elimden hiçbir şey gelmiyor. Aklımdan bir an olsun çıkmıyor. Şu an bunları yazarken bile gözlerim doldu diyebilirim. Kendimi iyi hissetmediğim için en iyi dostlarım sizlerle bu derdimi paylaşmak istedim. Hepiniz seviyorum. İyi ki varsınız.
"Alışmak sevmekten daha zor" unutursun yakında dert etme acını gömme rahat rahat yaşa atma içine bundan sonra bir daha da birine kolay kolay aşık olmazsın yaş ilerledikçe aşk meşk boş geliyor.

"Alışmak sevmekten daha zor" unutursun yakında dert etme acını gömme rahat rahat yaşa atma içine bundan sonra bir daha da birine kolay kolay aşık olmazsın yaş ilerledikçe aşk meşk boş geliyor.
Gençlik fantazileri işte hocam. Zaten barıştık.
20 yaşımdayım, elim daha karşı cins eline değmedi, gençler böyle başlıklar açınca bir tuhaf oluyorum.
Hocam valla yerin dibine girdim ama haklısınız. Aramızda aşk ile alakalı hiç bir şey yok. Ben öyle sanıyormuşum. Fakat çok iyi dostuz. 😅

Geri
Yukarı