Sevgilimi unutamıyorum

Sağolun hocam. Aslında sevgili derken ben kendimi kandırıyordum. Sevgili falan değiliz. Sadece yakın dost. Tüm gün sosyal medyada gezersem olacağı bu. Her tanıdığım kıza sevgili damgası basmak tam bir saçmalık.
Estağfurullah hocam. Unutursunuz merak etmeyin. Kendinizi bu kadar yormayın bir kaç insan için. Çık gez arkadaşlarla maç yap. Toplanın CS:GO oynayın. deniz varsa arkadaşlarınla bir yürüyüşe git.

Estağfurullah hocam. Unutursunuz merak etmeyin. Kendinizi bu kadar yormayın birkaç insan için. Çık gez arkadaşlarla maç yap. Toplanın CS:GO oynayın. Deniz varsa arkadaşlarınla bir yürüyüşe git.

CS:GO+ Maç+ Kankalar+ ben. Hep yaptığım şeyler. Bayılırım böyle şeylere.

Evet arkadaşlar 1 ay önce ayrıldık ve içimde sanki bir boşluk var gibi. Yaşama amacım kalmamış gibi. Derslerde ses açmıyorum. Kamera açmıyorum. Uyanırken ağlıyorum. Yatarken ağlıyorum ama elimden hiçbir şey gelmiyor. Aklımdan bir an olsun çıkmıyor. Şu an bunları yazarken bile gözlerim doldu diyebilirim. Kendimi iyi hissetmediğim için en iyi dostlarım sizlerle bu derdimi paylaşmak istedim. Hepiniz seviyorum. İyi ki varsınız.
Aynı yaştayız, benim şu anki tek derdim bisküvimin çayımın içine düşmesi. Sence biraz abartmamış mısın?

Aynı yaştayız, benim şu anki tek derdim bisküvimin çayımın içine düşmesi. Sence biraz abartmamış mısın?
Hem de fazlası ile hocam.
Sağolun hocam. Aslında sevgili derken ben kendimi kandırıyordum. Sevgili falan değiliz. Sadece yakın dost. Tüm gün sosyal medyada gezersem olacağı bu. Her tanıdığım kıza sevgili damgası basmak tam bir saçmalık.
Burada dediğim gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşk acısı çeken var mı gerçekten? xd.
Ben çekmiyorum. Aramızda aşk ile ilgili bir şeyde yoktu sadece yakın dostuz ve barıştık. Sanırım Yozgatlısın, bende Yozgatlıyım sevgilerimi iletiyorum.
Kardeşim bak daha çok küçüksün zamanla anlayacaksın bunları yaşaya yaşaya. Biri gider başkası gelir takılma bu kadar.
Katılıyorum hocam, sadece sosyal medya aklımı çelmiş biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı