Oyun RDR2 Steam'de 379.50 TL!

• Konuyu başlatan 624694
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 95
  • Görüntüleme 13B
@NotAKnightAnymore arkadaş açıkçası umurumda değil. Milleti yanlış yönlendirmeye de hakkı yok. Sadece belirtiyorum, arkadaşın yorumumu okuyup okumaması da umurumda değil. Okuyacak 2-3 kişi yanlış yönlendirilmesin, bu benim için fazlasıyla yeterli ve dediğiniz gibi KDV zamları da Steam'de uygulanmaya başlanmış olabilir.

Emin misiniz? O Launcher ile biraz zor hatta imkansız :) Epic Games öncelikle oyuncularına korsanmış hissiyatını veren Launcher'ini düzeltsin. Belki yerini alabilir.
Aynen öyle hocam. Sırf launchera girmek için 2 dk bekliyorum ustune her ay hesabimdan kendi kendine cikis yapiyor. Hala nasil savunabiliyorlar aklim almiyor

Sırf bedava oyun verdiği için millet toz kondurmuyor da yanlış bu :D Şahsen Epic Games'in verdiği bedava oyunları bile oynamıyorum. Gerçekten, sıkıntılı Launcher'i var ve indirme göstergesi bile düzgün çalışmıyor. Aynen abi, bunlar rakip olacak :D Devam.

Bu tarz insanlarla muhattap olma hocam. Adam destekle iletişime geçip olayın aslını öğrenmek yerine direkt buraya geliyor. Belki %20 KDV oranı Steam'de de geçmeye başladı artık(Normalde Steam'de her oyundan %18 KDV alınır) veya kartı fazla çekmiş olabilir. Mesela Nays kart alışveriş yaptıktan bir süre sonra kart ekstresinde parayı daha fazla gösteriyor. Steam'de 400TL'ye oyun aldığım zaman karttan 400TL gidiyor ama bir kaç gün sonra ekstreye 450TL diye yansıyor. Halbuki o ekstra 50TL kesilmemişti.
Hayır Steam beni gerçekten de dolandırmış üstüne yalan da söylemiş :) birazdan konu açarak anlatacağım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı