Oyun RDR2 Steam'de 379.50 TL!

• Konuyu başlatan 624694
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 95
  • Görüntüleme 13B
Bilmediğin konular hakkında konuşma birincisi olarak en meşhur oyunların korsan dağıtımcıları çok olduğu için virüssüz olanı bulmak çok kolay fakat bilinmeyen bir oyunun korsan dağıtımcısı az olacağından onun güvenilir olup olmadığından emin olamazsın çünkü başka alternatifi yok ve bu yüzden de fırsattan istifade virüs ekleyebilirler.
Virüssüz halini bulmak konusunda size bol şans o zaman.
Sizin gibilere laf anlatılmaz zaten.
Bilgisayarlarını< mining makinesi, Twitch, Instagram vs bot atma cihazına döndüğünde umarım buradaki diğer arkadaşlar size yardımcı olurlar. Zira ben olmayacağım.

Hayatında korsan kullanmamış doğru kaynak nedir bilmemiş cahil bir insana ne anlatılır ki zaten kapitalizmine iyi şanslar arkanı fazla acıtmazlar umarım.

Oyun Epic'te 98.60 TL. Kendinizi biraz enayi gibi hissediyor musunuz?😆😆😆
Ben oyunu Steam'de 98TL'iken almıştım. Hatta burada konusunu bile açmıştım. Kaldı ki o zaman almamış olsam gider Epic Games'den alırdım.
Daha önce değişik konuların altında "Steam kullanıcı deneyimi olarak daha iyi ama oyun fiyatları o kadar arttı ki, platformculuk yapabilecek lükse sahip değiliz" diyorum. Ve sizler hırsızlığı güzelleyip, çalıntı mal almayanlara enayi gibi sıfatlar taktıkça bunu demeye devam edeceğim.
Korsan yazılım açık kaynak yazılım kültürü gibi değildir. Hiç kimse çıkarı olmadan onlarca dolarlık yazılımı çalıp size bedava sunmaz.

Steam bu gidişle yerini Epic Games'e verecek gibi.

Emin misiniz? O Launcher ile biraz zor hatta imkansız :) Epic Games öncelikle oyuncularına korsanmış hissiyatını veren Launcher'ini düzeltsin. Belki yerini alabilir.

Emin misiniz? O Launcher ile biraz zor hatta imkansız :) Epic Games öncelikle oyuncularına korsanmış hissiyatını veren Launcher'ini düzeltsin. Belki yerini alabilir.
Bu tarz insanlarla muhattap olma hocam. Adam destekle iletişime geçip olayın aslını öğrenmek yerine direkt buraya geliyor. Belki %20 KDV oranı Steam'de de geçmeye başladı artık(Normalde Steam'de her oyundan %18 KDV alınır) veya kartı fazla çekmiş olabilir. Mesela Nays kart alışveriş yaptıktan bir süre sonra kart ekstresinde parayı daha fazla gösteriyor. Steam'de 400TL'ye oyun aldığım zaman karttan 400TL gidiyor ama bir kaç gün sonra ekstreye 450TL diye yansıyor. Halbuki o ekstra 50TL kesilmemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı