Oyun RDR2 Steam'de 379.50 TL!

• Konuyu başlatan 624694
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 95
  • Görüntüleme 13B
Epic te iki hafta boyunca 100 tl yken. Burada o kadar konusu açıldı. Alin alin diye. Steam fanboylar durur mu yok neymiş launcher kötüymüş, steam kullanicilarini kendi tarafina çekmeye çalışıyormuş. Yok efendim çöp oyun veriyormuş. Yav sanane kardeşim, Steam senin babanın oğlumu. Nerede ucuzsa oradan al işte. Simdi gidin 4 katina 400tl ye steamden alin.
Ben elim de kalan 300 leye gidip resident evil almaya gidiyom. Hadi iyi aksamlar.
Hadi görüşürüz kardeşim naş naş.

Epicden aldığım oyunları 1 hafta oynayamadım. Psikolojim bozuldu epiği düzeltmeye çalışırken. İlk önce program yapmayı öğrensin epic.

Almayın bu fiyata daha ucuzu varken. Epic'te hala zamlı değil bir indirim daha alma ihtimali var. Yani 100 TL'ye yine alma şansı olabilir. Steam'de zaten hep bu civarda fiyatlara düşecek aceleye gerek yok.

Arda Eker'in Steam profilinde gezerken T.C. Halkı;

Ulan Arda Eker'e bak, Steam'de 200 saat RDR2 oynamış helal olsun bundan sonra bizim kralımız.

Kaynaklar; (Arda Eker'in hayal gücü ve okuldayken PC'nin açık kalıp kastığı saatler.)
Örnek senaryo;

Yan masadaki Mehmet;
-Arda RDR'yi biliyon mu kanka?
-Venderlinea çetesini bilmez miyim oğlum? Arthur Marston efsane karakterdi, 200 saat oynadım, al Steam hesabıma bak.
Mehmet'in gözünde Arda artık halk kahramanıdır ve Arda'ya saygı duymaya başlamıştır.
O sırada annesi;
-Oğlum kalk artık kahvaltı hazır.
Arda uykudan uyanır ve okula gider ve foruma şu yazıyı yazar;
"Epic'den kafama silah dayasalar bir şey almam."

Son düzenleme:
Bu fiyata alınabilir, 1150 TL'den iyidir. Basit simülasyon oyunları bile 190-300 TL aralığında olmuşken RDR2 gibi bir AAA oyun için 379 TL normal fiyattır ki bu fiyat aralığına düşeceğini de birçok kez zaten söyledik.

Yeni konular

Geri
Yukarı