RDR2 TAA açınca FPS düşmesi

Van Der Linde

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
theeroticbarber çalışanı
Merhabalar, internette izlediğim videolarda taa ayarının 3 FPS falan fark ettiğini gördüm ama bende 8 10FPS hatta daha fazla FPS düşürüyor onu açmaz isem pikseller sayılıyor hiç oynanır gibi değil bunun çözümü var mıdır?
Taa kapalı.

Red Dead Redemption 2 Screenshot 2020.11.10 - 22.45.40.75.png

Taa açık.

Red Dead Redemption 2 Screenshot 2020.11.10 - 22.49.58.07.png

Sistem:
GTX 650 Ti Boost.
i7 4790.
16 GB RAM.
Z97-HD3.
Corsair vs550.

Oyun orijinal.

Ekran kartı 2 GB ve benim sistemin seviyesinde sistem ile oynayanlar gördüm onlarda böyle düşmüyor hatta kimse de bu kadar FPS farkı olmuyor.

Yazılımsal kaynaklı olduğunu düşünüyorum, kullandığınız Ekran Kartına zaten güncelleme gelmiyor e, Oyun'da destek de vermiyor. Talep oluşturmak zorundasınız.

Anti-aliasing aktif edildiğinde grafikler çok güzel gözüküyor fakat sistemi çok yoran bir ayar ondan FPS düşüşü yaşaman normal. Ayrıca videodaki sistem ile senin sistemin aynı mı?

Yazılımsal kaynaklı olduğunu düşünüyorum, kullandığınız ekran kartına zaten güncelleme gelmiyor E, Oyun'da destek de vermiyor. Talep oluşturmak zorundasınız.

Geliyor hocam ekran kartına güncelleme.
Anti-aliasing aktif edildiğinde grafikler çok güzel gözüküyor fakat sistemi çok yoran bir ayar ondan FPS düşüşü yaşaman normal. Ayrıca videodaki sistem ile senin sistemin aynı mı?

Benim sistemin aynısı değil fakat kimse de bu kadar düşmediğini görünce konu açayım dedim.

Geri
Yukarı