RDR2 trainer tarzı şeyler nereden indirilir?

Deva Bulmam

Decapat
Arkadaşlar merhaba, ben RDR2'de şimdiye kadar namuslu ve hilesiz bir şekilde ilerlemiştim :D Ama bugün hile açıp köklemeye karar verdim.

Dead Eye bitmemesi, enerji ve sağlık bitmemesi. Ölümsüzlük, aranmama gibi hileler için nereden ne indirmem lazım? Yardımcı olabilir misiniz?

Hangi modu önerirsiniz mesela hocam?
Hocam modlar RDR2'dr sorun yaşayabiliyor. Hikâyeyi bitirdiyseniz sorun olmaz ama. Rampage Trainer istediğinizi özellikleri sağlayacaktır.

Hocam modlar RDR2'dr sorun yaşayabiliyor. Hikâyeyi bitirdiyseniz sorun olmaz ama. Rampage Trainer istediğinizi özellikleri sağlayacaktır.
Oyuna tekrar başladım ama komple bitirdiğim bir kayıt dosyası var. Sadece 1 kayıt dosyası için kullanabiliyor muyuz?

Bu arada bende Türkçe yama var, Türkçe Yamadan gelen bir ScriptHook.dll dosyası var. İnternette gördüğüm kadarıyla trainer tarzı şeylerde de bu scripthook kullanılıyor. Şimdi olan dll dosyasını çıkarıp trainer için olan dll dosyasını atarsam yama silinir mi? Çok soru sordum kusura bakmayın :D

Oyunu bitirdikten sonra ben de kullanmıştım başka save'lerimde, direkt Rampage'i önerebilirim. İstediğiniz özellikler de var dolu dolu başka özellikler de.

Buradan indirebilirsiniz:

Bu arada bende Türkçe yama var, Türkçe Yamadan gelen bir ScriptHook.dll dosyası var. İnternette gördüğüm kadarıyla trainer tarzı şeylerde de bu scripthook kullanılıyor. Şimdi olan dll dosyasını çıkarıp trainer için olan dll dosyasını atarsam yama silinir mi? Çok soru sordum kusura bakmayın :D
Her ihtimale karşı diğer .dll dosyasını da yedekte tutun. Eğer yama sıkıntıya girerse tekrardan düzeltme şansınız olur. Kalıcı bir dosya bozulmasına sebebiyet vermezsiniz o yüzden endişe etmeyin, deneyin.

Oyuna tekrar başladım ama komple bitirdiğim bir kayıt dosyası var. Sadece 1 kayıt dosyası için kullanabiliyor muyuz?

Hocam trainer sadece John olarak Sadie'ye yardım ettiğiniz bir görev sırasında sorun çıkarıyor. İstediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dll dosyasi oyunu açıyor zaten silmenize gerek yok.

@nih @Aeronight Nexus-Mods üzerinden Rampage Trainer indirdim. Ekstra DLL indirmen lazım dedi. Ama linke tıklayınca dev-c sitesine atıyor. @hellomister hocamdan duyduğum üzere o site bir süreliğine kapalı ve girilmiyor. Yamanın kendi DLL dosyasıyla deneyeceğim direkt.

@nih @Aeronight Nexus-Mods üzerinden Rampage Trainer indirdim. Ekstra DLL indirmen lazım dedi. Ama linke tıklayınca dev-c sitesine atıyor. @hellomister hocamdan duyduğum üzere o site bir süreliğine kapalı ve girilmiyor. Yamanın kendi DLL dosyasıyla deneyeceğim direkt.
Hocam gerek yok indirmenize. Türkçe yama çalıştıran dosya ile aynı dosya.

Yeni konular

Geri
Yukarı