RDR2 ücretsiz Steam Key var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim RDR2 kaldıran sistemim var ama her oyuna 200 TL veremiyorum. Çoğu kişide benim gibi oyunlar aşırı pahalı. Türkiye'de gençliğini kimse adam akıllı yaşıyamıyor. Adam 500 para birimine PS5 biz 500 para birimine PS4 kol. :D

Evet biliyorum geçekten çok pahalı her şey. Ama 6 ay da internette Key aramazsın.

Merhaba öncelikle. Benim bir arkadaşım var, kendisi çok RDR2 oynamak istiyor. Ama alacak parası yok. Korsan indirecekti indirtmedim. İzin vermedim ona. Yazık şimdi virüs falan bulaştırır diye, hem de emek hırsızlığı olduğu için. Şimdi kendileri sabah akşam internette ücretsiz RDR2 Steam Key arıyor. Adam bilmem kaç kere denedi de bulamadı, vazgeç sonra alırsın diyorum. Bana aynen dediği şöyle: "Sen bilmiyorsun, bak göreceksin. Bir gün bulacağım. Eğer bulamazsam da biri bana hediye edecek." aynen böyle diyor. Benim anlamadığım, bulamayacak tamam da kim buna RDR2 Steam Key hediye edecek ki?

Size sorum şu, böyle internette bulabilir mi? Buna böyle verecek biri çıkar mı sizce? Ve cidden çocuk haklı mı yani internette gerçekten var mı? Bir aydınlatırsanız sevinirim anlam veremiyorum çünkü artık.

Yazdığın yazıdan net bir şekilde RDR 2 oynamak istediğin ve sanki arkadaşın oynamak istiyormuş gibi yapıp RDR 2 oynamanın yollarını aradığın ortaya çıkıyor.

Tamam arkadaşlar. Sağolun bazılarınız gerçekten yardımcı olmaya çalıştılar konu üzerine konuştular bazılarınızda süper fikirleriyle konuştular teşekkürler daha fazla konuşmaya gerek yok.
Kimse kimseye bedava bir şey vermez. Ya hesap alacaksınız yada indirim kovalayıp alacaksınız.

Sinirim bozuldu tam bulmuştum SS'i moderatörler satıştan dolayı silmişler.

Çünkü cidden konu kavgaya gidecek. Biri diyor 6 ay biriktirse alırdı biri diyor 10 TL hesap alsın anlamıyorum bende kafa buda yani arkadaşlar teşekkürler tekrardan yapacak bir şey yok aramaya devam etsin o daha 1 sene daha arasın bedava olur Epic gameste
Tekrardan sağolun gerçekten.

Çünkü cidden konu kavgaya gidecek. Biri diyor 6 ay biriktirse alırdı biri diyor 10 TL hesap alsın anlamıyorum bende kafa buda yani arkadaşlar teşekkürler tekrardan yapacak bir şey yok aramaya devam etsin o daha 1 sene daha arasın bedava olur Epic gameste
ÇOK BEKLERSİN ASLA VAZGEÇMEM | Komik Capsler, Eğlenceli İçerikler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı