RDR2 ücretsiz Steam Key var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında öyle bir arkadaşın falan yok. Kendin için bedava oyun koparmayı çalışıyorsun insanları mal yerine koyup. Sana insanların bedavaya vermesini istiyorsun herkes bedava vermek yerine sana bazı öneriler sununca da sinirleniyorsun.
Aynen az önce DC'sini paylaşmıştı. Şimdi sağolun yazmış. :D
Ozaman kurgu metre olarak bu kurguya puanım 10 üzerinden 2. Biraz daha geliştirilmeli.

Aslında öyle bir arkadaşın falan yok. Kendin için bedava oyun koparmayı çalışıyorsun insanları mal yerine koyup. Sana insanların bedavaya vermesini istiyorsun herkes bedava vermek yerine sana bazı öneriler sununca da sinirleniyorsun.
Hocam arkadaş size cevap vermek için birkaç ay araştırıp gelecek bekleyin.
Ahahahhaha evet çok güldük buna da. Ben şimdi parayı buldum zaten. Arkadaşımın (Kuzenim) in hesabına aldık şimdi önce o bitirecek sonra ben hadi görüşürüz.

İnsanları salak yerine koyan birinin akıllı olmasını beklerdim :D
Yoksa çok komik 6 ay gece gündüz demeden aramış gibi cümleler ortaya çıkıyor.

Hocam ben DE yazsanız mantıklı olurdu :D baştan belli etmiş keşke güzel okusaymışız.
Aynen az önce DC'sini paylaşmıştı. Şimdi sağolun yazmış. :D
Ozaman kurgu metre olarak bu kurguya puanım 10 üzerinden 2. Biraz daha geliştirilmeli.
Bana dediki bir arkadaş ``durumunuz varsa arkadaşınıza siz alın`` bende dedim ki alamam çünkü tek başıma 300 TL veremem. Ama şimdi 150-150 bölüştük.

Arkadaşlar tutturdunuz "arkadaşın değil de o sensin" demeye. Soru amaçlı konu açmış ve cevap istiyor. Cevabı basit "Hayır"

Merhaba öncelikle. Benim bir arkadaşım var, kendisi çok RDR2 oynamak istiyor. Ama alacak parası yok. Korsan indirecekti indirtmedim. İzin vermedim ona. Yazık şimdi virüs falan bulaştırır diye, hem de emek hırsızlığı olduğu için. Şimdi kendileri sabah akşam internette ücretsiz RDR2 Steam Key arıyor. Adam bilmem kaç kere denedi de bulamadı, vazgeç sonra alırsın diyorum. Bana aynen dediği şöyle: "sen bilmiyorsun, bak göreceksin. Bir gün bulacağım. Eğer bulamazsam da biri bana hediye edecek." aynen böyle diyor. Benim anlamadığım, bulamayacak tamam da kim buna RDR2 Steam Key hediye edecek ki?

Size sorum şu, böyle internette bulabilir mi? Buna böyle verecek biri çıkar mı sizce? Ve cidden çocuk haklı mı yani internette gerçekten var mı? Bir aydınlatırsanız sevinirim anlam veremiyorum çünkü artık.

Gıbır net diye bir şey vardı beleş Steam oyunu veriyordu 1 2 haftaya RDR 2 gelecekti ona bak.
al linki 1-2 haftaya RDR 2 gelir

Arkadaşlar tutturdunuz "arkadaşın değil de o sensin" demeye. Soru amaçlı konu açmış ve cevap istiyor. Cevabı basit "Hayır"
Evet. Sabahtan beri teşekkür edip konuyu kapatmaya çalışsam da arkadaşlar kendini dedektif sanıp boş yapıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı