RDR2 ücretsiz Steam Key var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Onlara 4-5 kişi giriyor. Eğer oyunu almasaydım ordan almazdım yine de sağol.

Onlara 4-5 kişi giriyor. Eğer oyunu almasaydım ordan almazdım yine de sağol.
Attığı linkin satıcısı benim. Ucuz olmasının sebebi o zaten. Gidip okursan anlarsın zaten ne olduğunu. Başlığa bakmışsın 10 TL kesin bu paylaşımlı hesapdır.

Attığı linkin satıcısı benim. Ucuz olmasının sebebi o zaten. Gidip okursan anlarsın zaten ne olduğunu. Başlığa bakmışsın 10 TL kesin bu paylaşımlı hesapdır.
Hayır. Ben okudum onu o yüzden almıyorum. Bende var paylaşımlı hesap. Ama giremiyorum yayınla yazıyor sadece oyna yazmıyor. Anlamadım CyburPunk 2077 oynayacaktım arkadaş attı. Oda satıyor.

Hayır. Ben okudum onu o yüzden almıyorum. Bende var paylaşımlı hesap. Ama giremiyorum yayınla yazıyor sadece oyna yazmıyor. Anlamadım cyburpunk 2077 oynayacaktım arkadaş attı.

Vallahi bende anlamadım hocam.

Hayır. Ben okudum onu o yüzden almıyorum. Bende var paylaşımlı hesap. Ama giremiyorum yayınla yazıyor sadece oyna yazmıyor. Anlamadım
Çözümü var. Offline moduna girince o yayınla kalkar. Kalkmazsa yanında ok var. O oka basarak desktop'u seçersiniz.

Çözümü var. Offline moduna girince o yayınla kalkar. Kalkmazsa yanında ok var. O oka basarak desktop'u seçersiniz.
Ama Offline alınca "yükle" ekranı geliyor. Ve ondan sonra da "offline moddasın" diyor yüklenmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı