RDR2'de Arap atı alınmıyor

Wostid Reis

Decipat
30 dakikadır şu atı almak için uğraşıyorum, yanına ne kadar sakin gitsem bekleye bekleye gitsem de yok bineceğim esnada kaçıyor. En son pompalı tüfekle ateş edeceğim :D.yardım edebilecek veya taktik verebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşırken g tuşuna basıyorsun, biraz bekle bar boşalmaya başlıyor at huysuzlanınca, tamamen boşalmadan tekrar g tuşuna bas, yaklaşmaya devam et bar boşalmaya yakın tekrar g bas ondan sonra bin. Bindikten sonra boş alanda at ile mücadele et kayaya filan çarpıp düşme :) Bende ilk başta kaçırıyordum şimdi tek seferde biniyorum kementle hiç denemedim :)

Arap atı önermem, Missouri Fox Trotter veya Turkoman atlarını öneririm. Çok cesur atlardır. Turkoman daha ağır. Yol tutuşu çok iyi olan ayrıca cesur bir at. Missouri fox trotter ise yarış atı, Arap atından daha cesur ve sadıktır. Hatta Arap atından hızlanması daha yüksek diye biliyorum. Bende Arap atı kullanıyordum bunları kullanınca bir daha yüzüne bakmadım, Arap atı midilli gibi bunlar at olduğunu hissettiriyor.

Fakat Arap atı istiyorsanız siyahını öneririm beyaza göre daha iyi istatistikleri. Alması da daha kolay, benim hazırladığım bir rehberi atıyorum fakat dediğim gibi Arap atı önermiyorum.

Arap atı önermem, Missouri Fox Trotter veya Turkoman atlarını öneririm. Çok cesur atlardır. Turkoman daha ağır. Yol tutuşu çok iyi olan ayrıca cesur bir at. Missouri fox trotter ise yarış atı, Arap atından daha cesur ve sadıktır. Hatta Arap atından hızlanması daha yüksek diye biliyorum. Bende Arap atı kullanıyordum bunları kullanınca bir daha yüzüne bakmadım, Arap atı midilli gibi bunlar at olduğunu hissettiriyor.

Fakat Arap atı istiyorsanız siyahını öneririm beyaza göre daha iyi istatistikleri. Alması da daha kolay, benim hazırladığım bir rehberi atıyorum fakat dediğim gibi Arap atı önermiyorum.
Arap atını aldım ve eyer takıp ana atım yaptım nasıl save alabilirim.Otomatik save almışmıdır yoksa.

Kendimi öldürttüm şerife :D.

Yorma kendini özellikle at için hiç yorma kendini. Mesela ben dün akşam ahır çiftliğinden girdim bir tane çalar gibi aldım çıktım kimse bir şey demedi. At çok önemli değil. Bazen ölüyor o arada sende ölüyorsun at gidiyor zaten. Gezinti Atı alma tabii. Az biraz daha kuvvetli olsun. Ödül avcıları peşine düşünce bazen kaçmak gerekiyor.

Yorma kendini özellikle at için hiç yorma kendini. Mesela ben dün akşam ahır çiftliğinden girdim bir tane çalar gibi aldım çıktım kimse bir şey demedi. At çok önemli değil. Bazen ölüyor o arada sende ölüyorsun at gidiyor zaten. Gezinti Atı alma tabii. Az biraz daha kuvvetli olsun. Ödül avcıları peşine düşünce bazen kaçmak gerekiyor.
Oyuna yeni başladığım için atları çok fazla bilmiyorum arap atınında görünüşü çok hoşuma gitti. Arap atı nasıldır hızı falan güzel mi?

Geri
Yukarı