Çözüldü RDR2'de Ata Kıyafet Nasıl Depolanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wuthrad

Hectopat
Selamlar,

Hava şartları değişince kıyafet değiştirebilmek için ata kıyafet koymak istiyorum ama nasıl yapılacağını bulamadım. İnternette kıyafet değiştirme kısmında [Store On Horse] yazan bir yer olduğu gösteriliyor ama PC'de oynuyorum ve böyle bir seçenek bulamadım. Nasıl yapabilirim acaba?

PlayStation'da böyle ama PC'de bulamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Gardıroba girince en baştaki takımlar kısmından kıyafetlerini kaydedip atına ekleyebilirsin.
Red Dead Redemption 2 Screenshot 2022.01.20 - 13.40.52.50.png
Kıyafet seçerken takımlar kısmında ata kaydet tarzı bir şey yazması lazım. Ben kontrolcü ile oynadığım için bende RS tuşunu gösteriyor.

Çete kampında Arthur'un mekanında kıyafetlerini değiştirebiliyorsun. Orada değiştirirken at üzerine kaydetme seçeneği de var. Yani PC'de de çıkması lazım.

Arkadaşlar benimde farklı bir sorum mevcut bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Eşyaları ata gönderdim fakat atın yanına geldiğimde At yüküne bastığım halde kıyafetleri göremiyorum. Soğuk bir bölgeye gideceğim fakat bunu çözmeden gitmek istemiyorum aydınlatırsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı