Çözüldü RDR2'de yeni oyun başlatınca %85'ten başlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

krmayg1

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ben RDR2 ikiyi oynadım ve %100 olarak bitirdim ancak oyunu yeniden oynamak istiyorum.
New Game'e bastığımda kaydedilmemiş veriler silinecek diyor ve oyunu kaydettiğimde de American Venom %85 olarak kaydediliyor, %100 olmuyor neden? Ve öbür oyununda kalmasını istiyorum

Son düzenleme:
Çözüm
İlerleme ısmında %100 yazıyor

Hocam oyundaki tüm dinozor kemiklerini, sigara kartlarını bulup tüm hayvanları avladınız mi? Tüm meydan okumaları yaptınız mı? Gizli mekanları buldunuz mu? Tüm garip NPC'lerle iletişime geçtiniz mi?

Dediğim gibi oyunda iki tane ilerleme var. Bir ana hikaye ilerlemesi var. Bir de oyunun tamamının ilerlemesi var. Bende mesela hikaye %36 olması lazımken oyunun genel ilerlemesi %54 oldu.
Öncelikle merhaba, ben RDR2 ikiyi oynadım ve %100 olarak bitirdim ancak oyunu yeniden oynamak istiyorum.
New Game'e bastığımda kaydedilmemiş veriler silinecek diyor ve oyunu kaydettiğimde de American Venom %85 olarak kaydediliyor, %100 olmuyor neden?
%100 derken tüm başarımları ve toplanabilirleri toplayarak mi bitirdiniz? Eğer sadece hikayeyi %100 bitirdiyseniz %85 olarak göstermesi doğaldır.

İlerleme ısmında %100 yazıyor

Hocam oyundaki tüm dinozor kemiklerini, sigara kartlarını bulup tüm hayvanları avladınız mi? Tüm meydan okumaları yaptınız mı? Gizli mekanları buldunuz mu? Tüm garip NPC'lerle iletişime geçtiniz mi?

Dediğim gibi oyunda iki tane ilerleme var. Bir ana hikaye ilerlemesi var. Bir de oyunun tamamının ilerlemesi var. Bende mesela hikaye %36 olması lazımken oyunun genel ilerlemesi %54 oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Hikaye ilerlemem 100.

Tamamdır anladım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı