RDR2'den sonra oynanacak oyun önerisi

RDR2'yi bitirdim ve boşluğa düştüm. Beni bu boşluktan çıkartabilecek ne önerirsiniz? Aynı boşluğa God of War, Witcher 3'te falan düşmüştüm.
Yani ne kadar seversiniz bilemem ama size saçma bir öneri de gelebilir, MTA roleplay sunucularına girerseniz eğer rp yapmayı seviyorsanız tabi çok sarıyor birde güzel bir hard sunucu bulursanız tadından yenmez

God of war dan başkası kesmez seni.
God of war da oynadım ragnarok artık pcye çıkınca anca konsolla hiç aram yok.

Yani ne kadar seversiniz bilemem ama size saçma bir öneri de gelebilir, MTA roleplay sunucularına girerseniz eğer rp yapmayı seviyorsanız tabi çok sarıyor birde güzel bir hard sunucu bulursanız tadından yenmez
Zamanında çok oynadım. MTA rp sunucularından çıkmazdım hiç ama şimdi hikayeli oyunlar daha çok sarıyor.

Tatlıdır o boşluk bir an önce çıkmak için seni etkileyecek yapımlara girme bence. Daha oynanış odaklı şeyler oyna. Birkaç örnek bırakayım:
Ne demek istediğimi az çok anlamışsındır.

Sizi o boşluktan samimi söylüyorum bakın Mafia 1 ve Mafia 2 kurtarır hele hele Mafia 1'in çok güzel bir hikayesi var. Şu anda ikisi de indirimde ve ikisinin fiyatı 120 TL. Mafia 3'u de almisken alayim dersen ücü 150 TL. 3’ün hikaye kalitesi olarak digerleriyle alakasi yok, Mafia hikayesi yok. GTA 5'ten etkilenip yapilmis bir oyun benim gozumde.
Nedense beni o kadar etkilemedi ilk oyun. Dönem ve konsept olarak ilgi çekici olduğu için bitirdim, hikayesi o kadar sürüklemedi. İkinci oyunun başındaydım en son, dediğiniz kadar var mı bakacağız. Umarım ben de Mafia II için şapka çıkartırım, Mafia I için çıkaramadım.

Maalesef RDR 2'nin yerini tutacak oyun yok piyasada. GoW'du Last of Us'dı falan bunları bende seviyorum ama hiçbiri RDR gibi olamıyor. Bu nedenle bu konuda yapacak bir şey yok. Yine oynanacak en iyi oyun hem büyük açık dünyası hem de sinematik hikayesiyle Witcher 3'ü bir daha bitirmek olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı