RDR2'den sonra The Witcher 3 çok kötü gelmeye başladı

EVANESCENCE

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Sabahtan akşama kadar Metal ve rock dinlemek
Arkadaşlar beni bilen bilir, RDR2 aşığıyım ben. Oyunu defalarca kez bitirdim. Bugün hesabımda olmasına rağmen hiç girmediğim Witcher'a girmeye karar verdim. Ama oyun acayip derecede kötü geldi, neden böyle oldu bilmiyorum. At sürme tarzı bile RDR2'den sonra acayip kötü ve garip geldi. Oyunda 20 dakika zar zor durdum. Acaba Witcher 3 zaten kötü bir oyun mu yoksa RDR2'ye alıştığım için mi bana kötü geldi?

Arkadaşlar beni bilen bilir, RDR2 aşığıyım ben. Oyunu defalarca kez bitirdim. Bugün hesabımda olmasına rağmen hiç girmediğim Witcher'a girmeye karar verdim. Ama oyun acayip derecede kötü geldi, neden böyle oldu bilmiyorum. At sürme tarzı bile RDR2'den sonra acayip kötü ve garip geldi. Oyunda 20 dakika zar zor durdum. Acaba Witcher 3 zaten kötü bir oyun mu yoksa RDR2'ye alıştığım için mi bana kötü geldi?
Tür farkı var arada RDR ağır ilerleyen bir oyun Witcher kadar aksiyonlu geçmiyor. Sen film tarzı şeyler seviyor olabilirsin.

Witcher 3'ü hiç RPG oyunu oynamadan mi oynamaya çalıştınız? Ben bunu yaptım her yerde Witcher 3 ovuluyordu 14 TL iken alim dedim RDR2 oynamadan önce denedim bende 20 dakika dayanabildim ya biz oyunu anlamiyoruz ya da oyun vasat.

Witcher benim en sevdiğim 2.oyun. Ama tahmin et birincisi ne :D RDR2 tabii ki. Bir kere Türler aynı sayılmaz. Gözle görülür bir seviye farkı da var. RDR2 oyun dünyasının zirvesidir bana kalırsa.

RDR2 at sürme oyunu zaten.
RDR2'nin sadece ilk bölümünü oynarsanız öyle gelir zaten. En az bi' 10 saat oynanmalı. Oyunu tam oynamayan birçok kişi sizin gibi düşünüyor, hatta RDR2'yi ilk oynadığımda püff bu ne bee deyip kapatmıştım oyunu. Sonradan saatlerce oynadıktan sonra en sevdiğim oyun oldu. At sürme simülasyonundan ibaret olmadığını anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı