RDR2'yi iyi grafiklerde oynamak için hangi laptop GPU'su lazım?

Mhex

Femtopat
Daha fazla  
Red Dead Redemption 2'de Ultra değil iyi grafiklerde 60 FPS ve üstü oynamak için minimum hangi ekran kartı lazım? (laptop), (RTX serisi)

RTX 3050Ti iyi bir işlemci ile işinizi görecektir diye tahmin ediyorum. Eğer DLSS'de açarsanız tadından yenmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RTX 3060 Laptop GPU ile (Ryzen 7 6800H) Nvidia Geforce Experience uygulamasında optimum ayarlarda stabil olarak 60+ FPS alıyorum. Görüntü kalitesi ultraya yakın optimum ayarlar olunca çevreye pek etki etmeyen bazı gereksiz ayarları düşürüyor.

RTX 3060 Laptop GPU ile (Ryzen 7 6800H) Nvidia Geforce Experience uygulamasında optimum ayarlarda stabil olarak 60+ FPS alıyorum. Görüntü kalitesi ultraya yakın optimum ayarlar olunca çevreye pek etki etmeyen bazı gereksiz ayarları düşürüyor.
İşlemci intel olsa ne olur.

İşlemci intel olsa ne olur.
İşlemci kullanımım oldukça düşük zaten. Önemli olan GPU burada. Tabii darboğaz yapmayacak seviyede bir işlemci kullandığınız sürece. Ryzen 7-5 seviyelerinde bir intel işlemci aynı performansı verecektir. Bütçe meselesi.

Geri
Yukarı