ReadyBoost'un kaldırılması için öneri verdim

O zaman Insider programına dahil olalım :)

Aman diyeyim, ne yaptığını bilmiyorsan sakın. Eğer Dev kanalına girersen her hafta yeni Windows sürümü geliyor :)

Aman diyeyim, ne yaptığını bilmiyorsan sakın. Eğer Dev kanalına girersen her hafta yeni Windows sürümü geliyor :)
Ben Beta kanalındayım ve şu an için gayet iyi. Windows 11 21H2 sürümündeki hatalardan bıktığım için 22H2 Yapı 22621.1 Beta Channel'a geldiği gibi geçtim. Şu anda gayet memnunum. 21H2 sürümünde olan birçok hata giderilmiş.

Keşke Windows 11 22H2 sürümü ile çıksaymış. Microsoft sırf yeni donanımlar ile birlikte çıkarabilmek için 21H2 gibi hazır olmayan bozuk bir sürümü yayınladı. Yani Windows 11'in asıl ilk sürümü 22H2 bence.

Bu arada ben uzun süre Beta Channel'da kaldım, sonra bir süre Release Preview Channel'dan devam ettim. Şimdi ise tekrardan Beta Channel'a geçtim.

Bu arada bir şey soracağım. Her hafta yeni bir Windows yapısının gelmesi ve aynı bir Windows sürüm yükseltmesi gibi geçilmesi ne gibi bir soruna sebep olabilir? Yani yapının kendi hataları dışında yükseltme kaynaklı ne gibi sorun olabilir? Çünkü 22H2 22621.1 yapısına yükseltme ile geçtim ve sorunsuz çalışıyor. O yüzden bu durumu merak ediyorum.

En sonunda Insider'a giriş yapabildim :D
Şimdilik Beta kanalını seçtim. Duruma bağlı Dev kanalına gireceğim :)

1653076457469.png

Upvote yapmayı da unutmadım :D
Bu arada bende benzer bir geri bildirim yayınlasam Microsoft biraz daha ReadyBoost olayını göz önünde bulundurma şansı var mı?

En sonunda Insider'a giriş yapabildim :D
Şimdilik Beta kanalını seçtim. Duruma bağlı Dev kanalına gireceğim :)

Eki Görüntüle 1394213

Upvote yapmayı da unutmadım :D
Bu arada bende benzer bir geri bildirim yayınlasam Microsoft biraz daha ReadyBoost olayını göz önünde bulundurma şansı var mı?
MS geri bildirimlere ne kadar bakıyor şüpheli. Binlerce oy alması lazım sallamaları için.

Yeni konular

Geri
Yukarı