Realme 5 Pro vs realme 3 Pro

Tel Adam

Decapat
Ben 2 telefon arasında kaldım. Biri realme 5Pro 4 GB RAM ama Snapdragon 712, diğeri ise realme 3Pro bunda 6 GB RAM var, ama işlemci sanpdragon 710. kamera konusunda arada iyi bir fark ile relame 5 Pro kazanıyor ama RAM'den dolayı aklım karıştı. Sizce hangisini satın almalıyım?
Anketi cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciler birbirine yakın değerler veriyor. GPU'ları aynı. (Oyun amaçlı düşünüyorsanız eğer) Bütçeniz kısıtlıysa 3 Pro tercih edin.

Ben 2 telefon arasında kaldım. Biri realme 5Pro 4 GB RAM ama Snapdragon 712, diğeri ise realme 3Pro bunda 6 GB RAM var, ama işlemci sanpdragon 710. kamera konusunda arada iyi bir fark ile relame 5 Pro kazanıyor ama RAM'den dolayı aklım karıştı. Sizce hangisini satın almalıyım?
Anketi cevaplarsanız sevinirim.

2 GB Ram dünyayı değiştirmez.Çok aklın kalırsa realme 3 Pro da zaten eski bir telefon değil. Ama fotoğraf ve dengeli bir telefon olsun diyorsan realme 5 Pro iyidir, güzeldir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı