Realme 5 Pro vs Redmi Note 8

TÇB

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
2
Bugün veya yarın telefon alacağım. Bu 2 model arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?

[/QUOTE]

[/QUOTE]
Sizce alınır mı?

Sizce alınır mı?

Ben anneme diye aldım Note 8'i Annem istemeyince bana kaldı tasarımını çok beğendim. 32GB olanında 3GB ram varmış alınca farkettim 4GB ram var zannediyordum. Realme 5 Pro daha iyi bir cihaz ama ithalatçı garantili diye tercih etmedim. Tasarımları 2 cihazında benziyor. İkisini de tercih edebilirsiniz. Benim cihazın sadece bataryası biraz daha hızlı bitiyor orayı çözemedim.

Redmi Note 8de pubg oynamış bir Xiaomi Mi A3 kullanıcısı olarak söylüyorum. Redmi Note 8 güzel telefon. Ama ben kıllandım. Zaten redmi telefonların olayı ucuza getirmek. Arka kapakları plastik, ucuz parçalardan yapılıyor örneğin. Xiaomi Mi A3 çok güzel telefon hem kamera hem kullanım açısından seni üzmez. Ara yüzü de çok hoş. Realme 5 Pro da kesinlikle güzel telefon. 4 kamerası var ve ayrıca oppo firması olduğu için kamera kalitesi ortada. 1500 TL Mi A3. Güzel telefon. Ama ben 128 GB, 4 kamera istiyorum 200 TL sıkıtı değil diyorsan gönül rahatlığıyla al. Pişman olmazsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı