Realme 5 Pro vs realme 3 Pro

Tel Adam

Decapat
Ben 2 telefon arasında kaldım. Biri realme 5Pro 4 GB RAM ama Snapdragon 712, diğeri ise realme 3Pro bunda 6 GB RAM var, ama işlemci sanpdragon 710. kamera konusunda arada iyi bir fark ile relame 5 Pro kazanıyor ama RAM'den dolayı aklım karıştı. Sizce hangisini satın almalıyım?
Anketi cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciler birbirine yakın değerler veriyor. GPU'ları aynı. (Oyun amaçlı düşünüyorsanız eğer) Bütçeniz kısıtlıysa 3 Pro tercih edin.

Ben 2 telefon arasında kaldım. Biri realme 5Pro 4 GB RAM ama Snapdragon 712, diğeri ise realme 3Pro bunda 6 GB RAM var, ama işlemci sanpdragon 710. kamera konusunda arada iyi bir fark ile relame 5 Pro kazanıyor ama RAM'den dolayı aklım karıştı. Sizce hangisini satın almalıyım?
Anketi cevaplarsanız sevinirim.

2 GB Ram dünyayı değiştirmez.Çok aklın kalırsa realme 3 Pro da zaten eski bir telefon değil. Ama fotoğraf ve dengeli bir telefon olsun diyorsan realme 5 Pro iyidir, güzeldir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı