Realme 6 vs Redmi Note 8 Pro vs OnePlus 7t

AHMET_CAN

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 16 yaşında biriyim. Şu an J7 Prime kullanıyorum. PUBG Mobile oyuncusuyum. Malum okullar kapalı olduğu için çalıştım paramı biriktirdim. Aklımda 3 telefon var hangisini önerirsiniz?
1-Realme 6(8+128-90HZ-4300mAh)kullanan varsa 90FPS veriyor mu batarya yeterli.
2-Redmi Note 8 Pro(6+128-60HZ-4510mAh)60FPS batarya yeterli.
3-OnePlus 7t(8+128-90HZ-3800mAh)90FPS batarya düşük.

Hocam Realme 6 öneririm, eğer yapabilirseniz daha detaylı araştırın; ayrıca normalde 60 FPS veriyor. Ancak GFX tool ile 90 olabilir ama asla önermiyorum ban yiyorsunuz.

Hocam Realme 6 öneririm, eğer yapabilirseniz daha detaylı araştırın; ayrıca normalde 60 FPS veriyor. Ancak GFX tool ile 90 olabilir ama asla
Simdi 60fps o telefon 90hz ekran var ben 90fps config yapsam gercekten 90fps veriyormu oyunum icin onemlide
Suan j7 primeyi bazi yollarla 45fpsye kadar cikarttim ama jiroskop yok uzun ömürlü bir telefon olurmu realme 6 ilk defa baska marka telefon kullanacagimda

Son düzenleme:
Simdi 60FPS o telefon 90Hz ekran var ben 90FPS Config yapsam gercekten 90FPS veriyor mu oyunum için onemlide.
Şu an J7 Prime'yi bazi yollarla 45FPS'ye kadar cikarttim ama jiroskop yok uzun ömürlü bir telefon olur mu Realme 6 ilk defa baska marka telefon kullanacagimda.

Evet uzun ömürlü olur, Config ile 90 FPS olur evet ama ban yersiniz.

OnePlus 7T de SD855+ işlemci var ve üst segment bir telefon diğerleri ise orta segment.
Bataryası değişirse çok iyi olur.
Genel anlamda da daha iyidir.
@Silinen üye neden üzgün?

Son düzenleme:
Maalesef telefonu aldigim gibi kullanmak zorundayim. Realme 6 son karar mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı