Realme 7 Pro İncelemesi

Selamlar uzun zamandir telefon arayışındaydım. Tüm telefonlarin grafiğine baktığımda artışa geçmişlerdi. Realme 7 Pro diğer satıcılarda 3700-3800 idi. Hepsiburada'da 3600 TL idi. İlk alışverişe 50 TL veriyordu. 3550 TL'ye aldim, neyse.
3 gündür kullanıyorum ve çok memnunum.
Kamerasindan bahsedelim kamerasi oldukça güzel renkleri oldukça iyi veriyor.
Gece modu harika:

IMG20210524232701.jpg

IMG20210524215357.jpg

Normal fotoğraf olarak:

IMG20210525120037.jpg

IMG20210525172259.jpg

IMG20210524233317.jpg

Resim konusunda oldukça başarılı. Benim çok hoşuma gitti.
Gelelim arayüzüne Xiaomi Redmi Note 4'ten geçtim. Arayüz çok şık sade ve kullanışlı.

Screenshot_2021-05-26-23-21-43-22.jpg

Android 10 ve Realme UI 1.0 şu an. Yakında Android 11 gelecekmiş.
Oyun testi yapmadim, fazla oyun oynamıyorum. Uygulamalar arası geçiş çok iyi. Bayağı hızlı 8 GB RAM ve 128 GB depolama var. 100 GB boş şu an neredeyse.

Gelelim en iyi özelliklerinden biri 65 Watt şarj cidden harika. Yemek hazirlamaya gidiyorum. 19:45'te sarja koymuştum. 20:25'de yüzde 100'e ulaşılmıştı. POCO'da vardı ama Xiaomi yazılımı berbat. Donanım olarak Realme 7 Pro'dan iyi olabilir ama Realme 7 Pro hızlı sarj, tasarım ve yazılım ile bence öne çıkıyor.
Başka sorularınız için yorumlara yazabilirsiniz. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunun güncelleme ile kalktığını biliyorum. Bu videoyu ve yorumları okumuştum hatırladım. Bu sorunları yaşamadım.
Şuanda video çekerken ekran kararması , yüksek seste video veya müzik dinlerken kasa titremesi ve video çekerken telefondan biraz uzaklaşınca sesi almaması gibi sorunların hiç birini yaşamadınız mı hocam ? Bu sorunları yaşayan insanlar gördüm.

Şuanda video çekerken ekran kararması , yüksek seste video veya müzik dinlerken kasa titremesi ve video çekerken telefondan biraz uzaklaşınca sesi almaması gibi sorunların hiç birini yaşamadınız mı hocam ? Bu sorunları yaşayan insanlar gördüm.
Video çekerken ekran kararmasinı yaşamadım. Hoporler son seste doğal olarak titreme var. (Aynısı POCO X3 NFC'de var. Sesin galiba daha çok çıkması için yapılmış bir şey. Öyle rahatsız edici değil. Bence mağazada deneme şansınız varsa deneyip alin.) Uzaktan video hiç çekmediğim için bir şey diyemem. Yazılım ile bu sorunların kaldırıldığını biliyorum.

Video çekerken ekran kararmasinı yaşamadım. Hoporler son seste doğal olarak titreme var. (Aynısı POCO X3 NFC'de var. Sesin galiba daha çok çıkması için yapılmış bir şey. Öyle rahatsız edici değil. Bence mağazada deneme şansınız varsa deneyip alin.) Uzaktan video hiç çekmediğim için bir şey diyemem. Yazılım ile bu sorunların kaldırıldığını biliyorum.
A51 ve Realme 7 hangi mağazalarda bulunuyor ?

Hocam mağazadan test etme imkanım pek yok gibi. Yazılım ile kaldırıldıysa zaten sıkıntı yok. Bir de hocam hoparlör uğultu sesi sıkıntısı var mı ? Yani açıkken üfleme sesi gibi.

@Ekmek Reis Yalnız dediğin telefonlar olmayadabilir. Realme 7 belki olabilir ama A51 sanmıyorum. Bir de A51'in hep pembe rengi var nedense. Ben de bir ara babama telefon alacakken bakıyordum. Realme 7'ye karar verdim.

Ön kamerada renk sorunu oluyor mu?(Görüntülü konuşmada kırmızımsı çekme.)%60 Realme 7 Pro alacağım.

Ben de yakında almayı düşünüyorum fakat bu videoyu gördüm. Bu sorunları sizde yaşadınız mı? @reddline @_karadayi66

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses sorunu değil de kararma var video çekerken ekranda videoya yansımıyor sadece çekerken öyle gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı