Realme 7 Pro İncelemesi

Bu sorunun güncelleme ile kalktığını biliyorum. Bu videoyu ve yorumları okumuştum hatırladım. Bu sorunları yaşamadım.
Şuanda video çekerken ekran kararması , yüksek seste video veya müzik dinlerken kasa titremesi ve video çekerken telefondan biraz uzaklaşınca sesi almaması gibi sorunların hiç birini yaşamadınız mı hocam ? Bu sorunları yaşayan insanlar gördüm.

Video çekerken ekran kararmasinı yaşamadım. Hoporler son seste doğal olarak titreme var. (Aynısı POCO X3 NFC'de var. Sesin galiba daha çok çıkması için yapılmış bir şey. Öyle rahatsız edici değil. Bence mağazada deneme şansınız varsa deneyip alin.) Uzaktan video hiç çekmediğim için bir şey diyemem. Yazılım ile bu sorunların kaldırıldığını biliyorum.

A51 ve Realme 7 hangi mağazalarda bulunuyor ?

Hocam mağazadan test etme imkanım pek yok gibi. Yazılım ile kaldırıldıysa zaten sıkıntı yok. Bir de hocam hoparlör uğultu sesi sıkıntısı var mı ? Yani açıkken üfleme sesi gibi.

@Ekmek Reis Yalnız dediğin telefonlar olmayadabilir. Realme 7 belki olabilir ama A51 sanmıyorum. Bir de A51'in hep pembe rengi var nedense. Ben de bir ara babama telefon alıcakken bakıyordum. Realme 7'ye karar verdim.

@Ekmek Reis Yalnız dediğin telefonlar olmayadabilir. Realme 7 belki olabilir ama A51 sanmıyorum. Bir de A51'in hep pembe rengi var nedense. Ben de bir ara babama telefon alacakken bakıyordum. Realme 7'ye karar verdim.

Ön kamerada renk sorunu oluyor mu?(Görüntülü konuşmada kırmızımsı çekme.)%60 Realme 7 Pro alacağım.

Ses sorunu değil de kararma var video çekerken ekranda videoya yansımıyor sadece çekerken öyle gözüküyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…