Realme 8 vs Samsung Galaxy A33 5G

• Konuyu başlatan jacko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 3B
Bütçe
8000
Hocam size itiraz veya kötülemek değil maksadım yanlış anlaşılmasın ama;
A serisinin bir çok telefonu elime geçti oyunlarda aşırı ısınıyor. Anormal bir durum bence.

Kaç sene kullanacaksın? 2-2.5 sene anca gider bu kullanımla.
Oppo A serisinin oyun için olmadığını belirtiyor zaten. Bu arada ısınma sebebi oyun modu ayarlarından. Benimki artık o kadar da ısınmıyor.

Oppo A serisinin oyun için olmadığını belirtiyor zaten. Bu arada ısınma sebebi oyun modu ayarlarından. Benimki artık o kadar da ısınmıyor.
Oppo ne alaka? Samsung A serisi hakkinda konusuyoruz.

Arkadaş Oppo A16s kullanıyorum demiş, siz de A serisi elime geçti demişsiniz. Yanlış anlatmışsınız hocam.
Yanlis konuya yaziyorsunuz ya da alintilara yanlis bakiyorsunuz?

A serisi hakkindaki yorumunda benim Samsung A mesajimi alintiliyor, konu sahibinin Oppo A15s mesajini degil.

Arkadaş demiş ki, Oppo A15s kullanıyorum şuan, oyunlarda kasıyor. Diğer arkadaş da demiş ki, A serisi elime geçti, anormal falan demiş. Olay bu. Ne bu böyle kaba tavırlar? Kahvede miyiz? Biraz terbiye takının. İnsanlar yanlış anlaşılabilir.
Kaba tavir bu cumlenin neresinde? Alintilari dogru duzgun okumadan yorum yapiyorsunuz bir de normal yazilmis cumlenin altindan kendinizce anlamlar cikarip uste cikmaya calisiyorsunuz.

Adam orada A serisi ile alakali yorum yaparken benim mesajimi alintilamis. Beni alintiladigi mesajda da ben Samsung A serisi hakkinda bir sey yazmisim. Adam neden benim Samsung A serisi ile alakali yazdigim mesaji alintilayip Oppo A serisi yorumu yapsin?

Geri
Yukarı