Realme 8 vs Samsung Galaxy A33 5G

• Konuyu başlatan jacko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 3B
Bütçe
8000
Oyun oynar demedim. Daha az sıkıntı çeker dedim lafın gelişi. Çevremde bir çok note 9 ailesinden kullanan oldu hiç memnun kalanı görmedim.
Xiaomi kullanıp memnun kalınmaz zaten. Sadece 1 kişi memnun kaldı bizim yakın çevreden, Komşumuzun büyük kızı Redmi Note 12 Ultra almıştı sanırsam bir o düzgün çıktı. Ona da baya para vermişti. Anlayın yani.

Amiral gemisi mi? 1.olarak kamera kirli sorunu kronik bir arıza. 2.si Oppo A74 kullanıyorum, 48 Megapiksel çekmesem bile kamera gayet iyi çekiyor. amiral gemisinden çok uzak bir telefon. Ayrıca Samsung'un işlemcilerin önerilmeme sebebi Samsung telefonu olanların sosyale uğramamaları yüzünden. Adamların sorunu yok ki neden uğrasınlar? Exynos işlemciler gayet iyi. Ayrıca aynı modellerin Snapdragon versiyonları da çıkıyorsa Exynos neredeyse eşit demektir. MediaTek zaten onların yanında düşük kalıyor. Ama Xiaomi denilen o markaya günah bile verilmez.

Asıl benim kullandığım Oppo A55 buğulu ve hiç canlı çekmiyor. Redmi Note 9S gayet iyi çekiyor. Karşılaştırma yaptım aradaki farkı rahatlıkla gördüm.

Asıl benim kullandığım Oppo A55 buğulu ve hiç canlı çekmiyor. Redmi Note 9S gayet iyi çekiyor. Karşılaştırma yaptım aradaki farkı rahatlıkla gördüm.
Hocam A55 yeni tamire gitmedi mi ya :D
Neyse Oppo, Xiaomi, Realme hikaye. Huawei şahane :D
Huawei Android'den ayrıldığından beri uçuşa geçti. Ama bizim Türkler Google'a köle oldukları için beğenmiyorlar.

Gitti ama kamera özelliklerinde piksel özelliği olmadığı için öyle çekiyor diye düşünüyorum.
Buğulu çekmesi bir sorundur. O kendinden olmaz diye biliyorum. Ayrıca AI kamera ise o ayarı da açın. Chroma Boost renk ayarını da açın. HDR auto olsun. Bu 3 ayar oldu mu fotoğraflar süper oluyor. Hele ben 48 MP ile çekince uçuyor.

Hocam A55 yeni tamire gitmedi mi ya :D

Huawei Android'den ayrıldığından beri uçuşa geçti. Ama bizim Türkler Google'a köle oldukları için beğenmiyorlar.
Android'den değilde GMS'den ayrıldığından beri diyelim hocam. Ayrıca appgallery çok sorunsuz, pürüzsüz bir uygulama. Orada bulamadığın şeyleride uptodown, apkpure gibi yerlerde bulursun. Ben GMS olmayan P40 lite kullanıyorum. Çok sorunsuz EMUI. Ve çok akıcı. Nova 10 geçmek istiyorum bu aralar harika bir telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı