Realme 8 vs Samsung Galaxy A33 5G

• Konuyu başlatan jacko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 55
  • Görüntüleme 3B
Bütçe
8000
Geriye toplasan 6-7 yeni model kalıyor hocam.
İyi degil zaten hocam, yokluktan oneriyoruz. Yoksa bu butcelerin krali belliydi eskiden, Samsung M52.
Neyse. Ben bir telefon alacağım da. Konuya seni etiketleyeyim mi?
Olur.

Hayır PUBG oynamayacağım. Oynayacağım en ağır oyun herhalde Roblox. Ne kadar dayanır?
5 yil gidecegi kesin zaten. Ondan sonrasi sana kalmis.

İyi degil zaten hocam, yokluktan oneriyoruz. Yoksa bu butcelerin krali belliydi eskiden, Samsung M52.

Olur.

5 yil gidecegi kesin zaten. Ondan sonrasi sana kalmis.
Peki teşekkürler. Ayrıca bütçemi yükseltme ihtimalim var. Eğer yükseltebilirsem a53 önerir misiniz?

Peki teşekkürler. Ayrıca bütçemi yükseltme ihtimalim var. Eğer yükseltebilirsem A53 önerir misiniz?
Onermem. A53 daha cok A33'un buyuk versiyonu gibi bir sey. Asil upgrade A73 olur ama o da sacma sapan fiyatlandirmaya sahip bir cihaz.

Ozet: A53 de alinmaz, A73 de alinmaz. Hatta bana kalirsa A33 de alinmaz. M23 veya M33, F/P dengesi olarak daha mantikli. Ama tercih meselesi, bir sey diyemem.

Onermem. A53 daha cok A33'un buyuk versiyonu gibi bir sey. Asil upgrade A73 olur ama o da sacma sapan fiyatlandirmaya sahip bir cihaz.

Ozet: A53 de alinmaz, A73 de alinmaz. Hatta bana kalirsa A33 de alinmaz. M23 veya M33, F/P dengesi olarak daha mantikli. Ama tercih meselesi, bir sey diyemem.
Peki o zaman siz bir şey önerin benim bütçeme göre?

Yeni konular

Geri
Yukarı