İnceleme Realme 8

Öncelikle merhaba dostlar, yakın zamanda açtığım konularda Realme 8 cihazını alacağımı belirtmiştim, gerek internet olsun fazla bir tanıtımı olmadığı için forumda sizler için 1 haftalık deneyimlerimi aktarmak istiyorum.

Öncelikle beğendiğim özelliklerinden bahsedeyim;

Kutusundan çıkan şarj adaptörü büyük ve gerçekten hızlı şarj ediyor, telefonu yüke bindirmezseniz ortalama 1 gün 13 saat kadar pili yetebiliyor.
Ekranı büyük ve görüntü kalitesi çok iyi, gerek sosyal medya oyunlarında gerek strateji oyunlarında güzel bir deneyim sunuyor.
Oyun konusunda PUBG tarzı oyunlarla aram olmadığı için MKX Mobile tarzı oyunları denedim gayet güzel sonuçlar verdi. '' PUBG tayfa kusura bakmayın :( ''
Parmak izi akıcı ve güzel çalışıyor, telefonu hafif oynattığınızda ekranda okuyucunun ışığı yanıyor ve parmağı yerleştirdiğinizde ekranın o kısmını aydınlatıp parmağı okuyor.
Bir diğer beğendiğim özelliği ise kamerası, arka kamerası gerçekten güzel işler çıkartıyor, fakat aynı tepkiyi gece çekimleri için veremeyeceğim.

Beğenmediğim özelliklere gelelim;

Telefonun hoparlörü iyi değil, en azından ben beğenmedim.
Türkiye'de Cyber Black versionu bulunmadığı için arkasında ''Dare to Leap'' yazmıyor.
Arka kapak çok fazla parmak izi topluyor.
Realme UI 3.0 kaynaklı ufak tefek hatalar.

Özetle; Bu bütçede kamera ve ekran kalitesi arayanlar bu telefonu alabilir, sosyal medya kullanımında ise rahatça üstesinden gelebilen bir telefon. Oyun konusunda benim gibi düşünen kullanıcıları üzmez. Müzik dinlemeyi düşünüyorsanız çok iyi sonuçlar alamayabilirsiniz, Instagram'da bile arada ses ayarı yapıyorum.

İşte telefonun kişisel görselleri;

IMG_20220812_001752.jpg

IMG_20220812_001831.jpg

IMG_20220812_001718.jpg

Screenshot_2022-08-12-00-31-06-60_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg

Screenshot_2022-08-12-00-31-17-38_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg

Öncelikle merhaba dostlar, yakın zamanda açtığım konularda Realme 8 cihazını alacağımı belirtmiştim, gerek internet olsun fazla bir tanıtımı olmadığı için forumda sizler için 1 haftalık deneyimlerimi aktarmak istiyorum.

Öncelikle beğendiğim özelliklerinden bahsedeyim;

Kutusundan çıkan şarj adaptörü büyük ve gerçekten hızlı şarj ediyor, telefonu yüke bindirmezseniz ortalama 1 gün 13 saat kadar pili yetebiliyor.
Ekranı büyük ve görüntü kalitesi çok iyi, gerek sosyal medya oyunlarında gerek strateji oyunlarında güzel bir deneyim sunuyor.
Oyun konusunda PUBG tarzı oyunlarla aram olmadığı için mkx Mobile tarzı oyunları denedim gayet güzel sonuçlar verdi. " PUBG tayfa kusura bakmayın :( "
Parmak izi akıcı ve güzel çalışıyor, telefonu hafif oynattığınızda ekranda okuyucunun ışığı yanıyor ve parmağı yerleştirdiğinizde ekranın o kısmını aydınlatıp parmağı okuyor.
Bir diğer beğendiğim özelliği ise kamerası, arka kamerası gerçekten güzel işler çıkartıyor, fakat aynı tepkiyi gece çekimleri için veremeyeceğim.

Beğenmediğim özelliklere gelelim;

Telefonun hoparlörü iyi değil, en azından ben beğenmedim.
Türkiye'de cyber Black versionu bulunmadığı için arkasında "dare to leap" yazmıyor.
Arka kapak çok fazla parmak izi topluyor.
Realme UI 3.0 kaynaklı ufak tefek hatalar.

Özetle; bu bütçede kamera ve ekran kalitesi arayanlar bu telefonu alabilir, sosyal medya kullanımında ise rahatça üstesinden gelebilen bir telefon. Oyun konusunda benim gibi düşünen kullanıcıları üzmez. Müzik dinlemeyi düşünüyorsanız çok iyi sonuçlar alamayabilirsiniz, Instagram'da bile arada ses ayarı yapıyorum.

İşte telefonun kişisel görselleri;

Eki Görüntüle 1482754
Eki Görüntüle 1482758
Eki Görüntüle 1482759
Eki Görüntüle 1482761
Eki Görüntüle 1482762

Sizden bir test rica edebilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı