Realme C25s donuyor

Derleme numarası: RMX3191_11_C.10 diyor.

Benimki C25S değil C25, aynı sorunları aynı şekilde yaşamıyor olabiliriz.

c.? kaçı yüklediniz peki bana şuan c.16 sürümü geldi
C.16 sürümü çoğu hatayı çözüyor. Yükleyin.

Kasmaların güncelleme kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. Bende C25 var Android 12 ve RealmeUI 3.0 gelene kadar telefonumdan memnundum sonrasında aşırı kasma ve donma yaşamaya başladım. Android 11 e geri dönmeyi deneyin.
Her Android güncellemesi sonrası telefonlar format ister. Çünkü önceki sürümden kalıntılar kalır ve yeni sürüm ile çakışırlar. Sıfırlamayı deneyin. Ayrıca C25 ve C25s aynı sorunları yaşamaz. Çünkü işlemcileri farklı ve farklı güncellemeler alıyorlar.

C.16 sürümü çoğu hatayı çözüyor. Yükleyin.

Her Android güncellemesi sonrası telefonlar format ister. Çünkü önceki sürümden kalıntılar kalır ve yeni sürüm ile çakışırlar. Sıfırlamayı deneyin. Ayrıca C25 ve C25s aynı sorunları yaşamaz. Çünkü işlemcileri farklı ve farklı güncellemeler alıyorlar.
hocam ben güncellemeyi yaptım fakat bi değisiklik olmadı acikcasi bi link buldum link choreme tarafindan guvenilirlik almiş andorid 11 ui 2.0 sizce yüklenirmi artık başka çarem kalmadınyani yapabilirmiyim bunu ?

Android 13 early access geldi. Yakında gelmesi lazım.
umarım gelir hocam bu aralar cidden ailem darda onlarada söyleyemiyorum andorid 13 le beraber birazdaha iyileşse durumlar düzelceğine ümid ediyorum c.16 yla hiçbirşekilde düzelmedi hatta uzadı şarj sürem hocam bu andorid 13 ten peki umitlimisiniz :)

Android 13 early access geldi. Yakında gelmesi lazım.
andorid 13 alıyor galiba c25s ler diye biliyorum youtube hindistan kanalında bitane adam almış :)

umarım gelir hocam bu aralar cidden ailem darda onlarada söyleyemiyorum andorid 13 le beraber birazdaha iyileşse durumlar düzelceğine ümid ediyorum c.16 yla hiçbirşekilde düzelmedi hatta uzadı şarj sürem hocam bu andorid 13 ten peki umitlimisiniz :)

andorid 13 alıyor galiba c25s ler diye biliyorum youtube hindistan kanalında bitane adam almış :)
Alıyor değil, aldı. C25s Hindistan sürümü erken erişim kanalını açtılar şu an. Yakında global sürüme de gelir.

Alıyor değil, aldı. C25s Hindistan sürümü erken erişim kanalını açtılar şu an. Yakında global sürüme de gelir.
peki batarya sorunundan bi haber varmıdır hocam stabilleştimi onu soruyorum illa soyleyen olmustur şarj suresi kisaldimi filan vesayire sizide yormak istemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı