Realme C25S incelemesi

444617

Decipat
Makaleler
7
Günlük kullanım:
4GB RAM ve Helio G85 ile her işinizi görürsünüz.
Oyun:
Helio G85 oyuncular için yapılmış bir işlemci ve PUBG'de 60-55 FPS veriyor.
Kamera:
Benim tatmin etti yani büyük ihtimalle siz de beğeneceksiniz yazılımı güzel donanımla yağ gibi akıyor.
Ekran:
6.5 inch ekranı gayet yeterli. 1600x720p bir ekran var ve göze hoş geliyor sorun yok yani. Ama 1080p videolar izlenmiyor.
Ekran 60Hz eksik kalmış en az 90 Hz olmasını isterdim.
Güncelleme:
Android 11 ile geliyor ama 12'ye güncelleyerek daha güvenli hale getirebilirsiniz. Bence Android 13'de alacak.
Deneyimim:
Beni oldukça mutlu etti. Redmi 8A'dan sonra, bence 3000 TL'ye alınacak en iyi telefon Realme C25S.

Sorularınız varsa bekliyorum.

Son düzenleme:
günlük kullanım:
4 GB RAM ve Helio G85 ile her işinizi görürsünüz.
oyun:
kamera:
Benim tatmin etti yani büyük ihtimalle siz de beğeneceksiniz yazılımı güzel donanımla yağ gibi akıyor.
ekran:
6.5 inch ekranı gayet yeterli. 1600x720p bir ekran var ve göze hoş geliyor sorun yok yani. Ama 1080p videolar izlenmiyor.
güncelleme:
Android 11 ile geliyor ama 12'ye güncelleyerek daha güvenli hale getirebilirsiniz. Bence Android 13'te alacak.
deneyimim:
Beni oldukça mutlu etti. Redmi 8A'dan sonra, bence 3000 TL'ye alınacak en iyi telefon Realme C25s.

sorularınız varsa bekliyorum.

Hocam hayırlı olsun öncelikle C25s in fiyatına baktıgımda min 3800 TL onun yerine ben biraz daha bekler ya da zorlar bu fiyat bandının en iyisi 4500 TL'ye Realme 8 alırdım çok çok daha iyi bir telefon buradan bu yazıyı görüp belki C25s almazlar diye yazayım dedim.

Günlük kullanım:
4GB RAM ve Helio G85 ile her işinizi görürsünüz.
Oyun:
Kamera:
Ekran:
Güncelleme:
Android 11 ile geliyor ama 12'ye güncelleyerek daha güvenli hale getirebilirsiniz. Bence Android 13'de alacak.
Deneyimim:
Beni oldukça mutlu etti. Redmi 8A'dan sonra, bence 3000 TL'ye alınacak en iyi telefon Realme C25S.

Sorularınız varsa bekliyorum.
1080p videolar izlenmiyor mu? Ben telefonu daha yeni aldım önüme 4k izleme seçeneği geldi. Ne alaka 1080p izleyememek?

Hocam hayırlı olsun öncelikle C25s in fiyatına baktıgımda min 3800 TL onun yerine ben biraz daha bekler ya da zorlar bu fiyat bandının en iyisi 4500 TL'ye Realme 8 alırdım çok çok daha iyi bir telefon buradan bu yazıyı görüp belki C25s almazlar diye yazayım dedim.
C25s ilk çıktığı zaman 3000 civarıydı. Şuan dolar kuru yüzünden 4000 olmuş. Ama fiyatına değer bence.

Elinize sağlık hocam, güzel inceleme olmuş.

Elinize sağlık güzel inceleme olmuş lakin kendi yorumlarınızı katıp anlatsanız çok daha iyi olur. Bir tık kağıt üzerindeki bilgileri anlatır gibi olmuş.

Geri
Yukarı