Elektronik Realme GT 2 Pro (8 GB+128 GB)(Snapdragon 8 gen 1) 13000TL

Düz GT2.

Hayır bu ürün de yeni girdi.

Uzun süredir piyasada olan ürün GT Neo 2

Fiyat grafiğinden görülebilir.

Diğer arkadaşlardan farklı olarak laf anlattığın için teşekkürler. Seni samimi bulduğumdan soruyorum

iphone 11 almaktan gerçekten çok mu mantıklı?
bana sorarsan kesinkikle mantıklı daha iyi bir cihaz almış oluyorsun sırf apple logosuna birton para vermek saçma ve her cihaz type-c olurken lightning portu saçma gerçi yeni seride zorunlu type-c olacak ama olana kadar lightning portu kullanmak. Ayrıca daha güncel bir telefon alıyorsun ve iphondaki o 3110 mah batarya insanı kanser eder. Her halükarda daha pahalı bir cihaz alırken ekrandan, depolama alanından feragat ediyorsun sonuç olarak sırf Apple almak için almıyorsan alınmaz

Küçük bir ekleme gt2 pro 8/128 alacaklar düz siyah versiyonunu alırlarsa 1 tl farkla realme tws kulaklık kampanyası var kaçırmayın, ürünü sepete attığınızda çıkıyor kampanya. Birde teknosada stokta olan 8/128 modelinin arka tasarımı tamamen farklı ve bence çok iyi duruyor

Son düzenleme:
Hayır bu ürün de yeni girdi.

Uzun süredir piyasada olan ürün GT Neo 2

Fiyat grafiğinden görülebilir.
Benim oradaki bir süredir söylemim birkaç saattir manasında. Fiyat hatası olması ihtimaline karşı söylemiştim.

ikinci el alacağım zaten 11-12k civarı. Androidlerin özellikleri kağıt üzerinde güzel gibi duruyor da genelde asya tarafındakiler kullanıyor. Ben kendimi batıya ve amerikaya daha yakın hissediyorum ve onların yaşam tarzını daha rahat benimseyebilmek için iphone alacağım fiyatı ne olursa artık.
Tükürdüğümü yalamakta üstüme yok.

Dosya Ekleri

• 0A9B08A7-686B-4CE3-AF5D-F5F40646FCFE.jpeg
    0A9B08A7-686B-4CE3-AF5D-F5F40646FCFE.jpeg
    113,5 KB · Görüntüleme: 97
Cok iyi fiyata almışsınız, hayırlı olsun

Android konusunda konu sahibinin yorumlarini bir nebze anliyorum. Özellikle güneydoğu bölgemizi düşününce 😄

Geri
Yukarı