Realme GT2 vs POCO F5 vs POCO X6 Pro

dJanEgerEouPs

Centipat
Samsung'ları direk eledim pil konusunda zayıflar diye. Honor 90 da işlemci olarak diğerlerine göre düşük diye eledim . Amacım oyun ağırlıklı olması yanında iyi bir soğutma sistemi olması ve ortalama kamera kalitesi. Kafamda direk X6 Pro var ama dimensity olması düşündürüyor uzun kullanımda (3 4 yıl vs) POCO F5 ise iyi ama işlemci olarak X6 Pro'dan daha düşük olduğu için alasım yok. GT 2 ise 2 senelik cihaz olduğu için yanaşasım yok ve SD 888 verimsiz diye duydum. Sizce hangi telefonu almalıyım?

Samsung'ları direk eledim pil konusunda zayıflar diye. Honor 90 da satilmadigini gördüm. Amacım oyun ağırlıklı olması yanında iyi bir soğutma sistemi olması ve ortalama kamera kalitesi. Kafamda direk X6 Pro var ama dimensity olması düşündürüyor uzun kullanımda (3 4 yıl vs) POCO F5 ise iyi ama işlemci olarak X6 Pro'dan daha düşük olduğu için alasım yok. GT 2 ise 2 senelik cihaz olduğu için yanaşasım yok ve SD 888 verimsiz diye duydum. Sizce hangi telefonu almalıyım?

Mt 8300'e güveneceksen X6 Pro( güvenilebilir gibi duruyor çıkan testlerde), eğer güvenemem deyip SD istiyorsan F5, zaten neredeyse aynı telefonlar. Ama benim tercihim ne kadar POCO yazılımını ve malzeme kalitesini sevmesemde X6 Pro olurdu.( S23FE ve S22'yi değerlendirmeye katmazsak)

Bahsettiğiniz telefonlar ancak yurt dışı alınır.

Samsung'ları direk eledim pil konusunda zayıflar diye. Honor 90 da işlemci olarak diğerlerine göre düşük diye eledim. Amacım oyun ağırlıklı olması yanında iyi bir soğutma sistemi olması ve ortalama kamera kalitesi. Kafamda direk X6 Pro var ama dimensity olması düşündürüyor uzun kullanımda (3 4 yıl vs) POCO F5 ise iyi ama işlemci olarak X6 Pro'dan daha düşük olduğu için alasım yok. GT 2 ise 2 senelik cihaz olduğu için yanaşasım yok ve SD 888 verimsiz diye duydum. Sizce hangi telefonu almalıyım?

X6 Pro iyidir alabilirsiniz. Oyun konusunda üzmez.

Niye ki hocam X6 Pro gayet rekabetçi bir fiyatda gibi segmentinde.

Oyun dışında bir vasfı yok telefonun yazılımada pek gerek olmadığı için yurt içi alıp fiyatının 2 katını vermeye gerek yok.

Samsung'ları direk eledim pil konusunda zayıflar diye. Honor 90 da işlemci olarak diğerlerine göre düşük diye eledim . Amacım oyun ağırlıklı olması yanında iyi bir soğutma sistemi olması ve ortalama kamera kalitesi. Kafamda direk X6 Pro var ama dimensity olması düşündürüyor uzun kullanımda (3 4 yıl vs) POCO F5 ise iyi ama işlemci olarak X6 Pro'dan daha düşük olduğu için alasım yok. GT 2 ise 2 senelik cihaz olduğu için yanaşasım yok ve SD 888 verimsiz diye duydum. Sizce hangi telefonu almalıyım?
Gerekli mantıklı açıklamayı zaten sen yapmışsın. Her şeyin farkındasın. Doğru bir arayıştasın. Yalnız Dimensity işlemcinin seni düşündürtmesine gerek yok. X6 Pro; LPDDR5X ve UFS 4.0 gibi hem performansı hem de hızı artıran segmentindeki rakiplerinde bulunmayan donanıma sahip olan bir cihaz. Gereksiz yazılım kötüleyen yorumlara da bakma, yurt dışı cihazlarla da uğraşma. Bütçen kısıtlıysa daha f/p fiyatıyla 8/256 GB versiyon da yetecektir.

Gerekli mantıklı açıklamayı zaten sen yapmışsın. Her şeyin farkındasın. Doğru bir arayıştasın. Yalnız Dimensity işlemcinin seni düşündürtmesine gerek yok. X6 Pro; LPDDR5X ve UFS 4.0 gibi hem performansı hem de hızı artıran segmentindeki rakiplerinde bulunmayan donanıma sahip olan bir cihaz. Gereksiz yazılım kötüleyen yorumlara da bakma, yurt dışı cihazlarla da uğraşma. Bütçen kısıtlıysa daha f/p fiyatıyla 8/256 GB versiyon da yetecektir.
Çoğu kişi övüyor zaten ısınma veya diğer sorunları yazanı görmedim sadece dimensity 3 4 sene kullanımda herhangi bir sıkıntı çıkarırmı onu merak ediyordum.Peki x6 pronun kronik sorunu var mı anakartta veya işlemcide?

Çoğu kişi övüyor zaten ısınma veya diğer sorunları yazanı görmedim sadece dimensity 3 4 sene kullanımda herhangi bir sıkıntı çıkarırmı onu merak ediyordum.Peki x6 pronun kronik sorunu var mı anakartta veya işlemcide?
Sıkıntı çıkarmaz. Cihazın 3 yıl Android, 4 yıl yazılım güncelleme garantisi var. Kronik sorunu yok.

Geri
Yukarı