Realmi 7 Pro almaya değer mi?

POCO? Realme? POCO Realme'den daha iyi? D-dostum ciddi misin?
Şaka yapıyor olmalı. Lütfen şaka yapsın. Bıktım bu Xiaomi fanboylarından.
Realmi?
POCO X3 Pro öneririm fark atıyor adeta eğer Xiaomi'ye karşı gareziniz varsa alınabilir.
Fark atan tarafı sadece SD 860 olması. Sadece işlemciye göre telefon alıyorsa MIUII gibi rezalet bir arayüzle uğraşmak istiyorsa parasını da çöpe atacaksa alabilir.

Şaka yapıyor olmalı. Lütfen şaka yapsın. Bıktım bu Xiaomi fanboylarından.

Fark atan tarafı sadece SD 860 olması. Sadece işlemciye göre telefon alıyorsa MIUI'ı gibi rezalet bir arayüzle uğraşmak istiyorsa parasını da çöpe atacaksa alabilir.

Yani bence şaka değilse büyük linç yemiştir.

Hocam sizinle sık sık karşılaşıyoruz bu aralar, gerçekten bu Xiaomi fan boydan bıktım.

Yani bence şaka değilse büyük linç yemiştir.

Hocam sizinle sık sık karşılaşıyoruz bu aralar, gerçekten bu Xiaomi fan boydan bıktım.
Bak ben 7 Pro'yu 2-3 hafta önce aldım. Almadan önce videolara bakıyordum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda kadın POCO'yu kötüledi. Kamerası, ağırlığından bahsetti yorumlara bak nasıl linçlemişler. Hepsi de Xiaomi fan boyu ben bu yorumları okuduktan sonra POCO alasım geldi okadar övmüşler telefonu. Bu kadın bu 7 Pro'yu da 1 ay kullandı ve oldukça memnundu. Xiaomi fan boyları değişik.

şu videoda kadın POCO'yu kötüledi. Kamerası, ağırlığından bahsetti yorumlara bak nasıl linçlemişler. Hepsi de Xiaomi fan boyu ben bu yorumları okuduktan sonra POCO alasım geldi okadar övmüşler telefonu. Bu kadın bu 7 Pro'yu da 1 ay kullandı ve oldukça memnundu. Xiaomi fan boyları değişik.
POCO'nun kötülenmeyecek tek tarafı işlemcisi onun dışında 2000TL'lik telefondan farkı yok. Değmez o paraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı