Realtek 5.0 adapter Driver

kayberen93

Decapat
Merhaba forumda birinin tafsiyesi üzerine Easy idea 5.0 alıcı aldım. Ürünle yollanan Driver ne yazık ki PC kuramıyorum CD ROM yok cünkü kasamda bu yüzden dolayı Bluetooth cihazi görmüyor. Nette bir sürü Driver indirdim ama bir işe yaramadı. Kurunca Realtek Driver 5.0 adapter yazdıgını göstermişler resimde.

Hocam bir de bunu deneyin.
.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Merhaba forumda birinin tafsiyesi üzerine easy idea 5.0 alıcı aldım. Ürünle yollanan Driver ne yazık ki PC kuramıyorum CD ROM yok cünkü kasamda bu yüzden dolayı Bluetooth cihazi görmüyor. Nette bir sürü Driver indirdim ama bir işe yaramadı. Kurunca Realtek Driver 5.0 adapter yazdıgını göstermişler resimde.

.

Buradan indirip deneyebilirsiniz.

Aygıt yöneticisinden cihazın donanım kimliğini atın.

Nasıl bakabileceğimi tarif edebilir misiniz? Bundan mı bahsediyorsunuz
Hocam bir de bunu deneyin.
.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Yener verdiklerin hepsini denedim ne yazık ki cözüm yok üstüne bir de hesabımı banlamışlar yazamıyorum yazım hatasından. Bu hesabı yeni açtım o yüzden.

Dosya Ekleri

• x1.jpg
    x1.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 492
Son düzenleme:
Ben de dark bluetooth 5.0 adaptörü aldım. Bilgisayar ne telefonu ne de kulaklıkları görmüyor, aynı şekilde telefon da bilgisayarı görmüyor. Her iki cihazın da görünürlükleri açık. Bende de cd sürücüsü yok o yüzden realtekten sürücüyü indirdim ama bilgisayarda bluetooth sürücüsü kurulu değil uyarısı verip yüklemeyi yarıda kesiyor.

Ben de dark bluetooth 5.0 adaptörü aldım. Bilgisayar ne telefonu ne de kulaklıkları görmüyor, aynı şekilde telefon da bilgisayarı görmüyor. Her iki cihazın da görünürlükleri açık. Bende de cd sürücüsü yok o yüzden realtekten sürücüyü indirdim ama bilgisayarda bluetooth sürücüsü kurulu değil uyarısı verip yüklemeyi yarıda kesiyor.

Ben de bu üründen almayı düşünüyorum. Benim bilgisayarımda da cd sürücüsü yok. Siz nasıl çözdünüz sorunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı