Çözüldü Realtek Audio Console ses ayarı kaydetme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tircii

Kilopat
Makaleler
1
Realtek Audio Console'da ekolayzer ayarı yapıyorum fakat ayarlar kaydedilmiyor. Nasıl kaydedebilirim?

Sürücüyü güncelledim sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

MSI x570 gaming plus
Sayfaya girince "On-Board Audio Drivers" bölümünden güncel ses sürücüsünü yükleyebilirsin. Yüklemeden önce işletim sistemini seçmeyi unutma.

Sayfaya girince "On-Board Audio Drivers" bölümünden güncel ses sürücüsünü yükleyebilirsin. Yüklemeden önce işletim sistemini seçmeyi unutma.
Buradan yüklemiştim zaten daha günceli yok başka bir yerde sanırım

Direk setup olarak kurdum oradan nasıl oluyor hiç bir fikrim yok
Sürücü dosyasının içindeki klasörü masaüstüne at
İnterneti kapatıp Realtek Audio Console'u sil
Aygıt yöneticisine girip Ses video ve oyun denetleyicilerine sol tıkla açılan yerde Realtek(R)Audio'ya sağ tıkla sürüyücü güncelleştir de açılan sekmeden "Bilgisayarımdaki sürücülere göz at'a tıkla tekrar gözat'a tıkla sürücü klasörünü masaüstünden seçip tamam de sağ alttan sonrakiye bas sürücü yüklenecektir. Ondan sonra interneti açıp Microsoft Store'dan Realtek Audio Console'u yükle.

Aygıt yöneticisine girip Ses video ve oyun denetleyicilerine sol tıkla açılan yerde Realtek(R)Audio'ya sağ tıkla sürüyücü güncelleştir de açılan sekmeden "Bilgisayarımdaki sürücülere göz at'a tıkla tekrar gözat'a tıkla sürücü klasörünü masaüstünden seçip tamam de sağ alttan sonrakiye bas sürücü yüklenecektir. Ondan sonra interneti açıp Microsoft Store'dan Realtek Audio Console'u yükle.
Birazdan eve geçiyorum hemen deneyeceğim inşallah olur çok sağol

Hocam bunlardan hangisi olacak

Dosya Ekleri

• IMG20230925232606.jpg
    IMG20230925232606.jpg
    260 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Geri
Yukarı