Çözüldü Realtek HD Audio Yöneticisi Gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Selamlar, Realtek programını kurduğum zaman hiç bir şekilde gözükmüyor. Nasıl halledebilirim bu sorunu ? Bu programın eksikliği yüzünden mikrofonum da çalışmıyor.

Çözüm
Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Bir önceki sürüme dönünce sorun çözüldü. Windows 10'un 1703 güncellemesini alan kullanıcılardan bazıları da aynı sıkıntıyı yaşıyorlarmış.

6.0.1.8261 numaralı ses sürücüsünü içeren sürümü kullanıyorum. Bu sürüm burada paylaşılmış.

Realtek High Definition Audio Driver - Windows 10 64 Bit

Teşekkürler!
Öyle yaptım zaten yeniden başlat dedim başlattıktan sonra devam etti. Ben sadece ara yüzüne girmeye çalışıyorum ön panal için. Genede teşekkür ederim başka bir çözümün var mı?
Benim amacım ön panele kulaklık takmak ona göre bir çözüm varsa oda olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Recep Baltaş biraz geç yazıyorum ama Monster bilgisayarların ses driverı nedir ne indirmeliyim? Realtek kurduğum zaman ses hem hoparlör hemde kulaklıktan geliyor ve denetim masasında görünmüyor

@Recep Baltaş merhabalar. Ana kartım MSI B450M A PRO MAX ses yongası realtek biliyorum ve bende de realtek kontrol paneli yok indirmeli miyim? Aygıt yöneticisinden baktığımda realtek orada görünüyor güncelle dediğimde en güncel sürüm diyor ama masaüstü sağ alttaki ses paneli normal windowsun. Şu an seste mikrofonda herhangi bir sıkıntım yok ama acaba yine de indirmem gerekir mi sesin daha iyi net olmasını sağlar mı? İndirirsem de bu linkten mi yoksa ana kartın sitesindeki verilen sürücü güncelleme linkinden mi indirmeliyim? Teşekkürler

Recep abi ben de ayni sorun var Denetim Masası\Donanım ve Ses de gözükmüyor Realtek HD Audio.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu yazdığım tam çözümdür ben böyle çözdüm sizde de olur inşallah.

İnternetten hemen Realtek indir demeyin bende indiriyordum fakat gözükmüyordu Realtek Denetim Masası anakartımın drıver sitesine girdim ve oradan indirdim ve oldu sizde de olur inşallah ben böyle çözdüm deneyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı