Çözüldü Realtek Sürücü ''Takılı Değil'' Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TechnoWar

Hectopat
Merhaba herkese iyi forumlar,

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var, bilgisayarım bugün Windows güvenlik duvarıyla alakalı bir güncelleme yaptı ve restart etti, bu güncellemeden sonra bilgisayar sesinin monitörden gelmeye başladığunu fark ettim, bunun üzerine bilgisayarı kurcaladığımda ise ekte görüldüğü gibi Realtek sürücüsü yüklü ancak ''Takılı Değil'' adlı bir hatayla karşılaştım.
Anakartım B350 Tomahawk ses kartı Onboard İşletim sistemi Win10 x64 ve 2 haftalık üründür kasaya kesinlikle darbe veya olay öncesi ve sonrası bir müdahale olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Ekran Alıntısı.JPG
Ekran Alıntısı2.JPG
Ekran Alıntısı3.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hafta sonu bu işten anlayan bir büyüğüm geldi Windows güncellemesini kaldırarak sorunu çözdü şuan sorun yoktur yardımlarınız için teşekkür ederim.
Merhaba herkese iyi forumlar,

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var, bilgisayarım bugün Windows güvenlik duvarıyla alakalı bir güncelleme yaptı ve restart etti, bu güncellemeden sonra bilgisayar sesinin monitörden gelmeye başladığunu fark ettim, bunun üzerine bilgisayarı kurcaladığımda ise ekte görüldüğü gibi Realtek sürücüsü yüklü ancak ''Takılı Değil'' adlı bir hatayla karşılaştım.
Anakartım B350 Tomahawk ses kartı Onboard İşletim sistemi Win10 x64 ve 2 haftalık üründür kasaya kesinlikle darbe veya olay öncesi ve sonrası bir müdahale olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Eki Görüntüle 298923Eki Görüntüle 298924Eki Görüntüle 298925
1709 Sürümü ISO'su bulup bir önceki Windows 10 sürümüne geri dönebilirsiniz eğer isterseniz tabii ve dönecek vaktiniz, gücünüz var ise. Benim sunacağım öneri bu. Format.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı