Reballing yapılan RX 570'e tekrar reballing yaptırılabilir mi?

Turker23

Decapat
Daha fazla  
Kartimi bilgisayarciya verdim reballing yapilacagini soyledi yapti goruntu alamadigini soyledi. Ben bu karta tekrar reballing yaptirabilir miyim farkli bir bilgisayarcida? Bir zarari olur mu?

Kartimi bilgisayarciya verdim reballing yapilacagini soyledi yapti goruntu alamadigini soyledi. Ben bu karta tekrar reballing yaptirabilir miyim farkli bir bilgisayarcida? Bir zarari olur mu?
Reballing yapıldığı halde görüntü alamadıysanız çözümün bu olmadığı ihtimalini de göz önünde bulundurun. İşini bilen bir bilgisayarcıya gidin. İstanbul'daysanız Ensa Bilgisayarı tavsiye ederim.

Bence ya hiçbir şey yapmamıştır ya da kartı ısıtıp tekrar deneyip çalışmadığını söylemiştir. Geçmiş olsun pek hayır beklemeyin bence karttan.

Reballing yapıldığı halde görüntü alamadıysanız çözümün bu olmadığı ihtimalini de göz önünde bulundurun. İşini bilen bir bilgisayarcıya gidin. İstanbul'daysanız Ensa bilgisayarı tavsiye ederim.

Cok uzun surdugunu aylar sonra bile alanlar oldugu yazilmis ben zaten 1 aydir ugrasiyorum

Para ve zaman kaybedeceğine yeni kart al derİm
tek basina kartlar cok pahali alsam da bilgisayarima uymayacagini dusunuyorum islemci anakart dusuk kalicak tamir edilmezse direk kasa toplayim diyorum 12k civarina

Cok uzun surdugunu aylar sonra bile alanlar oldugu yazilmis ben zaten 1 aydir ugrasiyorum
Bu konuda bir şey diyemem. Elinizdeki imkanlar dahilinde hareket etmeniz gerekiyor. Yeni bir kart alma imkanınız varsa alın zaten. Eğer yoksa önerdiğim bilgisayarcıya gidin uzun sürecek bile olsa. Daha önce bozulan ekran kartımı tamir ettirmek için gittiğim bilgisayarcı beni dolandırmıştı. Karta hiçbir işlem yapmadığı halde yaptım diyerek teslim etti. Ensa Bilgisayar işini bilen bir yerdir.

Bu konuda bir şey diyemem. Elinizdeki imkanlar dahilinde hareket etmeniz gerekiyor. Yeni bir kart alma imkanınız varsa alın zaten. Eğer yoksa önerdiğim bilgisayarcıya gidin uzun sürecek bile olsa. Daha önce bozulan ekran kartımı tamir ettirmek için gittiğim bilgisayarcı beni dolandırmıştı. Karta hiçbir işlem yapmadığı halde yaptım diyerek teslim etti. Ensa Bilgisayar işini bilen bir yerdir.
ben para vermedim yapip goruntu alamadigini soyledi tamir etmeden neden parasini odeyeyim

ben para vermedim yapip goruntu alamadigini soyledi tamir etmeden neden parasini odeyeyim
Sadece ona özel söylemedim. Dolandırılma ihtimaliniz yüksek ondan bahsediyorum. Öneri dışında hareket etmeyin derim.

Ben kartımı gönderim kendilerine gönderdiğim ilk hafta ürünü kaybettiler sonra buldular 1 hafta daha geçti yapamadık diye geri yolladılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı